Як вибрати розкішний підвіс?

Сучасні дизайнери ювелірного мистецтва створюють безліч прекрасних та неповторних дорогоцінностей як для жінок, так і для чоловіків. На думку стилістів саме ювелірні вироби допомагають підкреслити свою індивідуальність, високе соціальне положення, відмінний смак.

Експерти Злато рекомендують звернути увагу на золоті та срібні підвіси, адже ці дорогоцінності здатні творити з образом справжні чудеса. Підвіси та кулони https://zlato.ua/uk/f-kulony_pidvisky/ використовують в якості декоративного елементу та сакрального знаку для захисту свого власника.

Різновидності підвісів та кулонів

Моделі кулонів та підвісів на шию вражають своїм розмаїттям. Але експерти рекомендують перед тип як підібрати свою неповторну прикрасу ознайомитися з повним асортиментом каталогу.

Найбільша категорія кулонів складається із декоративних елементів:

  • Геометрична форма. Такі прикраси допомагають пом’якшити класичний діловий костюм, але при цьому виглядають елегантно та просто.
  • Фантазійні завитки, які чарівно доповнюють вечірню та коктейльну сукні. Як правило, фантазійні підвіси використовують при створенні вечірнього образу.
  • Персонажі флори та фауни, які підкреслюють ніжність та чарівність жіночої натури.
  • Ангели, коронки, зірочки – милі кулони, які дуже полюбляють молоді красуні. Такі підвіси шикарно підходять для повсякденного образу, так як виглядають лаконічно.
  • Підвіси зі вставками. Коштовні каміння чи емаль допоможуть підкреслити найкращі сторони характеру. Стилісти рекомендують колір самоцвітів підбирати по своєму типажу обліку. Для світловолосих шикарно підходять білі та прозорі мінерали, а темноволосим – яскраві самоцвіти насичених відтінків.

Також каталог ювелірного магазину містить релігійні символи – ладанки та хрестики. А тим , хто бажає придбати кулон зі смислом, варто звернути увагу на підвіси «Знаки Зодіаку», «Буковки», «Ручки-ніжки».

Підвіси можна підібрати для себе або в якості подарунку. Дуже часто золотий аксесуар становиться тим сюрпризом, який носять багато років. При виборі прикраси на подарунок варто звернути на дорогоцінності, які носить дама. Можливо уважність допоможе визначити тип металу, якому віддано серце красуні. Як звісно, оптимальний варіант подарунку – підвіс в класичному стилі. Але варто пам’ятати: дорогоцінності дарують тільки близьким людям.

Підвіси вражають різноманітністю моделей. Метелики, зірочки, квіточки, ангелочки, ключики, звірі – це лише невелика частина прикрас, які можна підібрати. Професійні експерти zlato зазначають: не варто поспішати з придбанням дорогоцінності. Варто ретельно розглянути різні варіанти аксесуарів та вибрати ті, які найбільше підходять під риси характеру. Однак, існує незмінне правило для всіх: дорогоцінності слід купувати тільки в спеціалізованих ювелірних магазинах.