Як вибрати шкільний рюкзак для дівчинки

Купуючи рюкзак для дівчинки-школярки, мало просто вибрати дизайн з улюбленим мультиплікаційним персонажем, якого любить ваша донечка. Куди важливіше врахувати конструкцію та матеріали, з яких пошита сумка, – саме від цих характеристик залежить комфортність щоденного використання і, зрештою, здоров’я дитини.

Чудові шкільні рюкзаки та ранці представлені за посиланням: https://lapabags.com/catalog/shkolnye-ryukzaki-i-rantsy-dlya-devochek/. Зазирніть у каталог та скористайтеся нашими порадами, щоб вибрати найкращий шкільний рюкзак для дівчинки.

Місткість і розподілення маси

Щоб рюкзак дівчинки не спричиняв проблем з шиєю чи спиною, зверність увагу на внутрішню конструкцію. Чим більше кишень, тим краще – так можна буде покласти різні предмети в окремі зони. Рюкзак з одним суцільним відділенням – не найкращий вибір, адже речі змінюватимуть положення при швидкій ходьбі чи бігу, більше навантаження може припадати то на одне, то на інше плече, що порушуватиме осанку. З цього погляду чудовий варіант – саме ранець для школи. Ранці мають жорсткий каркас, який допомагає рівномірно розподіляти вагу, тверда конструкція заважає шкільному приладдю вільно переміщуватися всередині, тому воно залишиться цілим і неушкодженим, а спина – здоровою.

Матеріал

Тонкий, але міцний матеріал – ще одна важлива характеристика. Рюкзак сам по собі повинен бути максимально легким, адже вже з книгами, зошитами та канцелярією він має важити не більше 10-15% від маси дитини – так рекомендують лікарі-ортопеди. Суто з практичних міркувань варто подбати про такі характеристики, як водонепроникність тканини, міцність, якість швів та фурнітури. Для того, щоб рюкзак витримав будь-які погодні умови і підійшов для будь-якого сезону, надавайте перевагу поліестеру, прошитому подвійними швами у місцях підвищеного навантаження. Цей матеріал достатньо легкий, але при цьому зносостійкий, не пропускає вологу і не вигорає на сонці.

М’яка спинка і ремінці

Рюкзаки та ранці для школи повинні бути оснащені ортопедичною спинкою. Така спинка має у своїй структурі м’які подушечки, які повторюють вигини хребта, ідеально підлаштовуючись під спину дитини. Крім того, вона достатньо товста, щоб захистити спину від травмування гострими кутиками книг чи канцелярією, яка випадково випала з пеналу. Ортопедична спинка також має бути покрита гарно вентильованою тканиною, найчастіше у вигляді сіточки, щоб запобігти підвищеному потовиділенню та дискомфорту.

Так само м’якими і гарно вентильованими повинні бути лямки рюкзака. Правильно, коли їх виготовляють s-подібними та доповнюють поперечними ремінцями на грудях та/або талії. Завдяки цьому рюкзак тісніше сидить, а його вага добре розподілена по всій площі спини.

Напевне вашій донечці важливо, як рюкзак чи ранець буде виглядати. Тому опісля того, як впевнитесь у якості, зверніть увагу на різні дизайни, порівняйте принти і стилі, щоб купити для своєї дитини найкраще!