Як зробити квіти із серветок

Серветки – прекрасний матеріал, з якого можна зробити різні фігури для красивого декору приміщення. Пропонуємо простий варіант – як зробити квіти з серветок.

Кульбаби і гвоздики

zveti

Принцип виготовлення кульбаб і гвоздик з паперу практично однаковий. Відрізняється лише колір серветок. Для цього тобі потрібні будуть жовті (або білі, червоні) тришарові серветки, степлер, зелений кольоровий, або гофрований папір.

Візьми серветку і розділи її на шари. Два шари склади в 4 рази, наклади їх один на одного. Скріпи шари за допомогою степлера хрест на хрест.

З одержаних квадратних верств виріж коло, зроби надрізи до центру – відстань між ними приблизно однакова (приблизно 2 мм). Підніми верхній шар і зімни його по центру, щоб вийшли складки. Теж саме потрібно зробити з іншими шарами – кожен зімни окремо. Якщо шарів виявиться мало, їх можна додати. Бутон готовий.

Приклей до нього ніжку або наклей на тверду основу для створення аплікації.

Рози з серветок

1385587139_ris-11

Троянди з серветок – це дуже проста і в той же час гарна техніка створення квітів з серветок. Для них краще взяти одношарові серветки. Візьми одну червону, рожеву або білу серветку для бутона і зелену для стебла.

Розверни червону серветку і відріж від неї приблизно третину. Склади її навпіл і зігни верхню половину. Обгорни верхню частину відрізка навколо вказівного пальця лівої руки, скрути в бутон, залишивши кінець трохи асиметричним і відігнутим. Добре сформуй пелюстки і – троянда готова.

Щоб зробити для троянди стебло, скрути зелену серветку, сформувавши на одному з кінців ложе для бутона, приклей до нього троянду.