fbpx

Як зробити листівку з квілінгу

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Поки ніхто не оцінив)
Loading...

Листівки зроблені своїми руками – це відмінний подарунок до будь-якого свята, який відрізняється оригінальністю. Усі люблять отримувати в подарунок листівки – вони приносять позитивні емоції.

листівка з квілінгу

Для того щоб порадувати близьку Вам людину, можна зробити листівку квілінгу самостійно. Подібний сувенір приємніше отримати, ніж магазинну листівку – адже саморобна листівка збереже в собі Ваше тепло і почуття до людини. Для того, щоб зробити листівку з паперу, можна використовувати готову базу, а можна зробити основу самому, використовуючи звичайний картон. Виріжте основу того розміру, який Вам подобається, і складіть її навпіл. Потім візьміть кольоровий папір і виріжте з неї прикраси-підкладки для листівки. Можна також використовувати спеціальний декоративний папір з сріблястим або золотистим ефектом. Підкладку наклеюють на основу листівки. Після цього починайте скручувати роли, з яких складіть бажаний малюнок, відповідно з тематикою свята. Наприкінці квілінг – листівку можна прикрасити за допомогою різноманітних стрічок, бантиків, бісеру.

4

Для того, щоб роли були однакові за розміром (наприклад, для пелюсток квітів), слід приготувати спочатку спеціальний шаблон з однаковими отворами потрібного діаметру. При роботі з тонким по щільності папером, необхідно пам’ятати про те, що такий папір здатний швидко крутитись. Тому рулончики з тонкого паперу не варто довго тримати – вони можуть погано розвертатися. Використовуйте якомога менше клею при склеюванні спіралей. Наносити клей найкраще за допомогою сірників або зубочистки, на самий кінчик стрічки з паперу. Якщо Ви хочете зробити об’ємну квілінгову фігуру (наприклад, купол, конус або краплі), скрутіть дуже довгу паперову смужку. Потім надайте їй потрібну форму, після чого закріпіть за допомогою клею виконані елементи.

r541rp7lkgs2ujk

 

 

завантаження...

Be the first to comment

Напишіть відгук