Які бувають враження у подарунок і як вибрати найкращі

Популярні види вражень у подарунок на різні приводи

Іноді близька людина стає вже настільки близькою, що всі можливі подарунки подаровані, і ти в паніці починаєш перебирати варіанти. А між тим, свято все ближче …

Гуглиш “що подарувати дружині / хлопцю / сестрі / дитині” і натикаєшся на безліч однотипних рад: кружка, фоторамка, алкоголь …

Варіанти банальні, в них немає душі. Про такий подарунок забудуть через пару тижнів. Згодом будь-яка річ застаріває, ламається, губиться або стає непотрібною. Спогади ж будуть супроводжувати нас ще довгі роки. Згодом вони цінуються більше, ніж матеріальні подарунки.

Що робити? Вибирати яскраві враження в подарунок, звичайно ж!

Більшість людей мріє про прості речі: політати на літаку, сходити на концерт улюбленої групи, відвідати майстер-клас або стрибнути з парашутом. Але здійснити таку мрію самим заважає відсутність часу, коштів і мотивації. Тоді приходять на допомогу спеціальні сервіси, наприклад, Donum. Тут подарунки зручно скомпоновані за категоріями, в залежності від інтересів і переваг одержувача і суми замовлення.

Враження в подарунок можуть бути різноманітними. Ви навіть не уявляєте наскільки. Перше, що спадає на думку – стрибок з парашутом. Але це далеко не єдиний варіант. Та й враження не обов’язково повинні бути екстремальними. Як враження можна вибрати:

  • Майстер клас. Дуже популярний варіант. Особливо, якщо людина захоплюється творчістю, або давно мріяв випробувати себе в приготуванні страв національної кухні.
  • Політ на вертольоті або літаку. Хто не мріє побачити місто з висоти пташиного польоту? Або навіть спробувати себе в ролі пілота? Такому подарунку будуть раді як чоловіки, так і жінки. Головне щоб у них не було аерофобії.
  • День в СПА. Можна влаштувати для близької людини день любові до себе. Дуже популярний варіант для 8 березня. І жінки з вдячністю його приймають.
  • Політ в аеротрубі. Зависнути в повітрі і не падати – таке, мабуть, хотіли б спробувати багато. І найприємніше, що такий подарунок підходить як дорослим, так і дітям.

Як працюють враження у подарунок 

Враження у подарунок можна оформити дуже швидко і просто – потрібно тільки пристрій з інтернетом. Для цього потрібно буде визначитися з уподобаннями одержувача і додати відповідні заняття в сертифікат. За допомогою спеціальних сервісів можна зібрати цілий набір вражень в подарунок, щоб одержувач потім вибрав самостійно, яке заняття йому до душі.

Щасливчик, який отримав сертифікат, повинен буде активувати його і записатися на певне враження на зручну для себе дату. Далі – тільки насолоджуватися тим, що відбувається!

Як вибрати враження у подарунок жінці

Найпопулярніший варіант – абонемент в СПА. Особливо, якщо ви бачите, що жінці потрібен відпочинок, якщо вона багато працює або мама в декреті. А якщо і те, і інше – тим більше.

Майте на увазі, що далеко не всі жінки любить екстрим. Тому, перш ніж дарувати стрибок з вишки, упевніться, що їй це подобається. Інакше замість позитивних емоцій вона тільки засмутиться. Заздалегідь запропонуйте їй, наприклад, політати разом на параплані – так вийде точно дізнатися переваги дівчини.

Якщо жінка захоплюється кулінарією, можна подарувати їй кулінарний майстер-клас. Якщо все життя мріяла малювати – живопис (в цьому випадку у неї залишиться на пам’ять картина). Якщо дівчина любить спілкуватися з тваринами, вона буде рада кінній прогулянці.

Не забувайте, що жінки дуже емоційні. А це означає, що враження в подарунок будь-яка жінка гідно оцінить.

Варіанти вражень у подарунок чоловікові

Прислухайтесь до чоловіка. Швидше за все, він не раз виявляв своє бажання вголос. Може бути, він все свідоме життя мріяв стати пілотом? Тоді знайте: від польоту на літаку або вертольоті він прийде в захват.

Якщо ваш чоловік не відчуває слабкість до екстриму, можна розглянути СПА або майстер-клас. Вибирати є з чого: кулінарні майстер-класи, майстер-клас по грі на гітарі або барабанах, майстер-клас зі скелелазіння або боксу – варіант знайдеться на будь-який смак.

Чи можна подарувати враження дитині

Сучасних батьків турбує перенасичення дітей. Кімнати під зав’язку забиті іграшками і дитини вже складно чимось здивувати. Ми вважаємо, що яскраві враження в подарунок – як раз те, чого так сильно не вистачає сучасній дитині.

А ще сучасним дітям так не вистачає спілкування з батьками. Розділіть з дитиною ці емоції і ви побачите подяку в його очах.

Картинг, квест, майстер-клас, планетарій, театральний тренінг і багато іншого …

Тут, як і завжди, потрібно орієнтуватися на інтереси і особливості дитини. Якщо він як вогню боїться сцени, а ви вирішили організувати театральний тренінг, такий подарунок принесе тільки негатив.

Надихайтеся. І пам’ятайте, що враження – це найкращий подарунок для тих, кого ви любите.