Якому університету надати перевагу?

Який університет вибрати?
Який університет вибрати?

Ще трішки і закінчиться навчальний рік для учнів 11-х класів…Їхній останній дзвоник лунатиме сумно, адже це – символ прощання. Для когось прощання лише на літо, а для когось на все життя. Більше не буде дзвоника, шумних коридорів, де тебе збивають з ніг дітлахи, їдальні, де постійно кипить робота, вчителів, які подарували нам незабутні уроки. Це перехід у старше життя. А на носі екзамени й ЗНО. А ще потрібно обрати, ким ти хочеш стати, адже багато людей потім жалкують, що обрали неправильну професію, бо їм так сказали батьки. А в який ВУЗ подати документи? Це найбільша проблема, яка турбує випускників.

Цього року прийнято закон «Вступник може подати заяву в паперовій, або в електронній формі не більше ніж до п’яти вищих навчальних закладів України, та не більше ніж на три спеціальності у кожному з них».

Тобто випускники можуть подати документи в 5 вищих учбових закладів на 3 факультети в кожному закладі. Скористайтесь цим і подавайте куди лишень можливо. А в яких ВУЗах хочуть навчатись випускники, який заклад вони обирають, які ВУЗи для них перспективні сьогодні і чому саме той чи інший ВУЗ вони обирають?

Я спробувала це з`ясувати у випускників різних шкіл. Статистика така:

Найбільш популярним ВУЗом у Львові вважається Львівський університет «Львівська політехніка». ну лпЯк відомо, результати досліджень Webometrics, які публікують двічі на рік, на сьогодні Електронний науковий архів Львівської політехніки здобув почесне перше місце серед усіх університетів.
Друге місце за кількістю прихильників посідає Львівський національний університет імені Івана Франка. франка університетВін вважається популярним не тільки в Україні, але й у Європі.
Почесне третє місце займає Львівський національний університет внутрішніх справ.лнумвс
Далі йдуть інші університети, які також дуже хороші, але здобули найменшу прихильність випускників.

Отже, обирайте університет серцем і з розумом, адже вам вчитись і вам здобувати свою майбутню професію. Успіхів! 🙂