Який холодильник варто купити для великої родини

Кожен день життя сповнене метушні і турбот, але, якщо правильно спланувати справи, то можна викроїти час на приємне дозвілля. Одним із способів заощадити зайву годину для вечірнього відпочинку чи прогулянки може стати закупівля продуктів на тиждень. Щоб зайвий раз не ходити в магазин, досвідчені господарки складають меню на найближчі кілька днів, пишуть список необхідних для приготування продуктів і купують їх за один раз.

Такий підхід до закупівлі харчів можна сміливо брати на озброєння, але за однієї умови: якщо у вас є досить місткий холодильник. Обсяг тижневих запасів для сім’ї з 4-5 чоловік настільки великий, що його навряд чи вдасться розмістити в камері звичайної моделі. Набагато краще для цього підійдуть холодильники Samsung із двома дверцятами. Такі агрегати ще називаються Side-by-side, а їхньою відмінністю є наявність відразу двох повнорозмірних відсіків і місткої морозильної камери.

Особливості дводверних холодильників

У цій техніці є все, що може стати в нагоді для зберігання великих запасів провізії. Корисний об’єм їх основного відділення може становити 550 літрів і навіть більше, морозилка за розміром вдвічі більша, ніж у звичайної моделі. Для раціонального використання внутрішнього простору передбачені різноманітні полички, контейнери та решітки, розташування яких користувачі можуть змінювати на власний розсуд.

Вочевидь, через підвищену місткість агрегати Side-by-side мають збільшені габарити. Їхня глибина становить 70 см, а ширина – 1 метр і більше. Знайти місце для такої техніки на маленькій кухні досить складно. Тому перед покупкою варто заздалегідь спланувати, де поставити холодильник так, аби він не заважав. Є ще один важливий момент, про який часто забувають: ширина дверей має бути достатньою для того, аби агрегат можна було внести у відведене для нього приміщення. Наприклад, якщо на вході в кухню встановлені двері шириною 60 см, тоді при спробі внести до неї техніку обов’язково виникнуть проблеми.

На які характеристики дводверних холодильників звертати увагу при покупці

  1. Компонування дверей. Деякі моделі оснащені двома дверима, що одночасно закривають і основну камеру, і морозильник. Тому кожного разу, коли ви відчиняєте такі двері, зовнішнє тепле повітря потрапляє відразу в обидва відсіки і порушує температурний режим. Якщо ви зберігаєте продукти глибокого заморожування і не часто заглядаєте в морозильну камеру, тоді краще вибрати модель, в якій морозилка та основне відділення мають окремі дверцята.

  2. Розташування морозилки. Тим, хто рідко використовує заморожені продукти, зручніше користуватиметься агрегатами, в яких морозильна камера знаходиться знизу. Якщо ж основу меню складають напівфабрикати та заготовки, тоді варто придивитися до техніки з верхнім розташуванням відсіку для заморожування.

  3. Клас економічності. Навіть за значного обсягу камер холодильники Side-by-side можуть споживати електроенергію дуже економно. Оптимальним варіантом для домашнього використання будуть моделі із класом економічності А+ та А++.

Крім цих параметрів, при виборі техніки варто звертати увагу на наявність додаткових функцій, дизайн, матеріали виготовлення та оздоблення. Холодильник, виготовлений відповідно до європейських стандартів якості, напевно прослужить багато років і не завдаватиме зайвого клопоту.