Застав себе жити ! Полюби життя !

Застав себе жити ! Полюби життя !

В житті не все так гладко, як би ми хотіли. Воно завжди кидає нам випробування, які нам не під силу і ми не можемо нічого зробити. Життя примушує нас повірити у долю, яка завжди веде нас у певний час у певне місце, і як би ми не хотіли змінити долю – це неможливо! Те, крізь, що повинна пройти людина неможливо оминути. Воно, як камінь ріжучий на шляху, об який людина спотикається і зупиняється на життєвій дорозі. Так і негаразди які посилає нам доля, заставляють нас зупинитися і подумати. Можливо ми робимо щось неправильно і повинні одуматись! А можливо в цей час ми маємо бути в іншому місці і від нас залежить чиясь доля?! Ось над чим ми змушені задуматись!

Життя не може бути одноманітним, так як і погода. Не завжди тепло і світить сонечко, а часто хмари заходять і стає дуже холодно і темно. Так і в нашому житті йде смуга радості, щастя, кохання, спокою, але випробування, які кидає нам доля затьмарюють те світло і рветься одночасно все. Ми зневірюємось у житті і бачимо все тільки погане. В житті багато прекрасного, просто ми в розчаруванні цього не помічаємо. Однак всьому є початок і кінець. Як прорізуються промені сонця крізь захмарене небо, так і в нашому житті негаразди розходяться, а всі випробування ми проходимо твердо, не зламавши своєї волі і віри.

Це важко змиритись з тим, що трапляється, але ми повинні зробити це заради себе і свого майбутнього! Ми повинні доказати всім, що ніхто і ніщо не зламає нашої сили.

Згадати все приємне, що було у вас, засміятись собі і просто жити!!! Жити і чекати, коли все встане на свої місця. Як кажуть в народі: “Подивитись страхові в очі!” Не треба втікати від проблем, а потрібно шукати шляхи їх вирішення. Просто не здаватись – ось вирішення всіх проблем. Знаю, багато хто скаже, що немає за кого зловитись і хто подасть руку, але кожен живе своє життя! А життя одне і треба за нього боротись!  Живіть для себе і боріться за своє щастя! Воно того вартує!

Автор: Оксана Солтівська

Застав себе жити ! Полюби життя !
Застав себе жити ! Полюби життя !