Золоте кольє – невід’ємний аксесуар кожної жінки

Золоте кольє – найпопулярніший аксесуар, яким прикрашають себе жінки, що стежать за модними тенденціями. Цей ювелірний виріб, гармонійно доповнює будь-який образ, доступний в різних дизайнах. М’які відблиски, випромінювані дорогоцінними дрібничками, нагадують сяйво літнього сонця. Не дивно, що ланцюжок з благородного металу з підвіскою все частіше носять в повсякденному житті як в теплу, так і холодну пору року.

Як вибирати золоте кольє?

При виборі відповідної прикраси вирішальне значення має форма декольте. Якщо виріз човником, то краще купити довге кольє. Завдяки цьому весь силует здається легким і повітряним.

Для круглого декольте кращий вибір – об’ємна прикраса такої ж форми. Воно буде привертати увагу і гармонійно виглядати на тлі інших коштовностей. Любителькам довгих ланцюжків в якості кулона підійдуть мінімалістичні моделі. У поєднанні з V-подібним вирізом краще виглядають підвіски, які дублюють форму декольте.

Якщо комір блузи або сукні застебнутий, то кращий варіант – ювелірні вироби, які можна надягати як краватку. Кольє такого типу повинні бути більш виразними, щоб не зливатися з фоном одягу.

Біле, жовте і рожеве золото

Золоте кольє з дорогоцінними каменями та іншими елементами – кращий вибір на урочистий захід і справжній синонім розкоші. Воно символізує багатство, красу і силу. Такі прикраси передаються у спадок з покоління в покоління. З ними зазвичай пов’язані особливі події і спогади – шлюб, народження дитини або день весілля. Залежно від складу сплаву золото може бути:

• жовтим;

• білим;

• рожевим.

Вироби з жовтого металу з діамантовою підвіскою вважаються традиційною класикою. Вони відмінно виглядають з сучасним одягом. Кольє з білого золота має характерний сріблясто-молочний блиск, який вражає своєю граціозністю. Воно підійде практично для всіх тканин в різних колірних варіантах. Рожеве золото спокушає своїм нестандартним виглядом. Сьогодні воно в тренді, ювелірні прикраси з цього сплаву можна побачити на показах знаменитих будинків моди.

У каталозі на сайті ви знайдете сучасні елегантні прикраси зі злитків високої якості, а також велику кількість оригінальних дизайнерських моделей, виконаних з філігранною точністю.