10 НОВИХ ТА ЦІКАВИХ КОМЕДІЙ ДЛЯ ПРИЄМНОГО ВЕЧОРА

10 НОВИХ ТА ЦІКАВИХ КОМЕДІЙ ДЛЯ ПРИЄМНОГО ВЕЧОРА
10 НОВИХ ТА ЦІКАВИХ КОМЕДІЙ ДЛЯ ПРИЄМНОГО ВЕЧОРА

Що може бути кращим після важкого робочого дня, як не перегляд легкого фільму, комедії, яка і настрою додасть і розслабитись допоможе?

Ну, я якщо ви затятий кіноман і вважаєте, що переглянули вже всі найкращі комедії, тоді ось вам добірка топ-10 кращих комедій, які тільки нещодавно вийшли на екрани.

1. ДУША КОМПАНІЇ / LIFE OF THE PARTY

Діана – звичайна домогосподарка, яку цілком влаштовувало її життя. Але швидке розлучення дало їй зрозуміти, що потрібно міняти свої будні. Вона вирішила вступити до коледжу.

Обставини змусили її увійти в той же потік, де навчається її дочка, яка зовсім не рада такому повороту подій. А відмовити Діану від її планів практично неможливо. Тепер у неї зовсім інше, вже студентське, життя.

2. КРАСУНЯ НА ВСЮ ГОЛОВУ / I FEEL PRETTY

Життя головної героїні повністю складалася з безнадійних спроб привести свій зовнішній вигляд в порядок. Одного разу вона звалилася з велотренажера і ця подія повністю змінила її світогляд. Тепер вона впевнена в тому, що виглядає просто шикарно. Це додало їй впевненості.

Але, на жаль, в очах оточуючих вона все та ж трохи повненька і не настільки приваблива дівчина. Чи зможе хтось їй пояснити, що відбувається насправді?

3. КЛУБ “50 ВІДТІНКІВ СІРОГО” / BOOK CLUB

Чотири жінки середнього віку дружать вже багато років. Вони періодично зустрічаються, ділячись корисними порадами та обговорюючи побутові проблеми. І не було в їхньому житті особливої “родзинки”, поки Вівіан не принесла популярний бестселер “50 відтінків сірого”.

Не встигнувши дочитати твір, солідних панянок понесло по хвилях пристрасті Анастейші. Зрозуміло, вони не вдаються до марень, а втілюють сексуальні фантазії в реальність …

4. ЯК ОДРУЖИТИ ХОЛОСТЯКА / DESTINATION WEDDING

Знайомтеся! Френк – закоренілий холостяк. Ліндсі – зрадлива спокусниця. Серйозні стосунки і весілля взагалі не їх тема. Але ніби за помахом чарівної палички ці двоє всюди опиняються поруч … в аеропорту, в літаку і навіть на одному весіллі.

Хтозна, може, це чийсь хитромудрий план під назвою “Як одружити холостяка?”.

5. ПАТРІК / PATRICK

Сара – молода жінка, яка ніяк не може привести своє життя в порядок, незважаючи на всі старання. Її кар’єра не складається, особисте життя повне розчарувань, а батьки ставляться до неї зі зневагою. Але це ще не все. Від бабусі їй дістався пес Патрік, який є справжнім стихійним лихом.

Вона намагається бути гарною господинею, але пес категорично відмовляється підкорятися їй, роблячи все, що йому захочеться. Сарі доводиться просто змиритися з цим і пробувати не звертати увагу на його витівки. Але хто знає, може саме цей пес змінить її життя в кращу сторону і подарує їй надію на щастя?

6. ШПИГУН, ЯКИЙ МЕНЕ КИНУВ / THE SPY WHO DUMPED ME

Одрі переживає через розрив з коханим, її підтримує найкраща подруга. Дівчата незабаром і самі не будуть раді тому, що заповітне бажання кинутої красуні виповниться.

Кавалер дійсно повертається до Одрі, але в компанії сумнівних персонажів, які прагнуть його убити. Вплутавшись в проблеми хлопця, приятельки змушені організовувати його втечу з країни.

7. ПІДСТАВА / SET IT UP

Сюжет фільму розгортається навколо двох асистентів і їх нестерпних начальників. Одного разу вони вирішують звести своїх босів, щоб ті могли відволіктися від роботи і тим самим полегшили життя своїм підлеглим. Спочатку все йшло чудово, поки вони не зіткнулися з наслідками своїх дій.

8. ШКОЛА ДЛЯ ДОРОСЛИХ / NIGHT SCHOOL

Життя Тедді склалося найбільш невдалим чином. Йому так і не вдалося отримати навіть повну шкільну освіту, після чого він вирішив випробувати свою удачу і зайнятися корисною справою. Однак, незабаром, йому вдалося лише дістати роботу костюмованої курки, в образі якої йому доводиться стирчати у стрип – клубі.

Однак в якийсь момент йому надається унікальний шанс змінити своє неприємне існування. Але для цього йому спочатку необхідно закінчити школу і, нарешті отримати атестат.

9. КОЛИ МИ ВПЕРШЕ ЗУСТРІЛИСЯ / WHEN WE FIRST MET

Одного разу до Ноя обернулася удача. За збігом обставин йому вдалося познайомитися з розумною і привабливою дівчиною. Ідеальна ніч з нею змусила хлопця закохатися в неї. Але, на жаль, в її очах він отримав статус друга.

Через три роки йому вдалося зрозуміти, в чому ж була його помилка. Йому випала можливість повернутися в минуле у день їх зустрічі. І тепер він повністю впевнений, що вона стане його дівчиною. Звичайно, якщо він виконає роботу над помилками.

10. ШАЛЕНО БАГАТІ АЗІАТИ / CRAZY RICH ASIANS

Сюжет фільму розповідає про молоду пару Рейчел і Ніка, які познайомилися і проживають в США. Одного разу хлопець пропонує дівчині поїхати на весілля до його найкращого друга, який буде одружується в Сінгапурі, батьківщині Ніка.

Рейчел погоджується, але вона й гадки не мала, що її коханий виявиться сином дуже багатої і впливової родини Сінгапуру, де кожна місцева дівчина мріє вийти за нього заміж …

Джерело