У традиційному розумінні шорти – це літній вид одягу, який не має на увазі ніякого доповнення. Краще відкласти їх до відповідного сезону, а не створювати безглузді образи з щільними, блискучими і будь-якими іншими колготками.

 7. Спідниця-тюльпан

Якщо сумніваєтеся у виборі фасону, краще віддати перевагу класиці, знову ж таки, не забуваючи про тип фігури.

8. Туфлі більшого розміру

Туфлі не за розміром виглядають без смаку. Краще відправлятися в магазин за взуттям в першій половині дня, адже до його кінця ноги часто втомлюються і набрякають. Отже, розмір туфель «віддаляється» від бажаного.

9. Водолазки і речі з високою горловиною

До такого одягу слід ставитися з обережністю:  шия в ньому може візуально стати коротше, а фігура – наблизитися до форми квадрата. Краще не нехтувати речами з вирізом, при необхідності з розумом доповнюючи їх хустками або шарфами.

10. Джинси, які сидять не по фігурі

Джинсова тканина має властивість розтягуватися. Тому, якщо при першій примірці джинси «сидять» вільно, то є ризик отримати річ, яка з часом не тільки перестане підкреслювати достоїнства, але і додасть безформності фігурі. Купуючи джинси, які трохи завузькі  (саме трохи, а не менше на розмір), ви даєте їм і собі шанс довше зберегти гарний зовнішній вигляд.