You dont have javascript enabled! Please download Google Chrome!

13 надзвичайно цікавих книг, які читаються на одному диханні

13 надзвичайно цікавих книг, які читаються на одному диханні
13 надзвичайно цікавих книг, які читаються на одному диханні

Крутіше телевізора і Фейсбука. Читання книг може бути дуже захоплюючим заняттям, якщо правильно підійти до вибору автора та твору.

Є книги, які здатні змусити вас забути про улюблений телесеріал і перегляд стрічки новин в Facebook. Вони захоплять вас в невідомий світ з перших сторінок, поглинуть вашу увагу без залишку.

Ми зробили для вас добірку з 15 книг, які підходять як новачкам, так і давнім шанувальникам літератури. Ви не залишитеся байдужими до цих історій та їхніх персонажів!

1. Стівен Кінг, «Під куполом»

Маленьке містечко раптом стало відрізаним від решти світу – його покрив купол невідомого походження. Військові роблять спроби його зруйнувати. В цей час жителі містечка страждають від наслідків такого аномального явища – жахливої спеки, забрудненого повітря.

Але найстрашніше – НЕ екологічна катастрофа, яка їх чекає. Вам буде цікаво спостерігати за поведінкою людей в замкнутому просторі. Всього через тиждень після події жителів маленького спокійного містечка буде не впізнати.

2. Франсуаза Саган, «Сумна посмішка»

Головна героїня – молода дівчина, яка прагне отримати від життя якомога більше. Вона закохується, заводить романи, насолоджується життям. В її житті з’являється відданий друг і пристрасний коханець. І це дві різні людини.

Своє серце вона віддає коханцеві, який не оцінив такого подарунка. Він – адвокат і зразковий сім’янин, який не збирається перебудовувати життя заради дівчини, яка ним захопилася.

3. Донна Тартт, «Таємна історія»

Цей психологічний трилер захопить вашу увагу з перших сторінок. Разом з головним героєм ви повернетеся в минуле, яке не завжди здається таким, яким ми його пам’ятаємо. Блукаючи албіринтами нашої пам’яті, Річард ПЕЙПА згадає події, які передували вбивству його друга.

З ним він познайомився будучи студентом коледжу, розташованого в Вермонті. З ним і з іншими молодими людьми, досить багатими, освіченими і захопленими античною культурою. Хто ж з них все-таки винен у вбивстві?

4. Ніл Гейман, «Ніколи»

Автор роману створив цілий світ, невідомий людям. Він знаходиться під вулицями Лондона. Щоб потрапити туди, потрібно знайти особливі Двері. Саме їх і виявив Річард Мейхью в особі незнайомки, якій зважився допомогти.

Звичайний лондонський клерк опинився там, де людину підстерігає багато небезпек, монстрів, вбивць. Але є там і ангели. Річард змушений стати супутником незнайомої дівчини, якій надав допомогу. Він допоможе їй знайти розгадку загибелі її сім’ї.

5. Діана Сеттерфілд, «Тринадцята казка»

«Скажіть мені правду». Саме з цієї фрази починається круговорот захоплюючих подій, які затягують читача з головою. Якщо ви хочете зануритися в світ загадок і таємниць, швидше хапайтеся за цю книгу. Ця історія схожа на казку. На сучасну казку, де немає чіткої межі між добром і злом.

Мрійниця і любителька класичної літератури розкриє таємницю не тільки відомої письменниці, а й свого народження.

6. Джоан Харріс, «П’ять четвертинок апельсина»

Головна героїня, фрамбуаз, отримує у спадок від матері альбом з рецептами. Дивна несправедливість, адже її брат отримав ферму. Але не все так просто, як здається на перший погляд.

Адже разом з рецептами в альбомі є замітки матері, в яких вона розкриває свої найпотаємніші бажання, ділитися думками. Фрамбуаз знаходить і її відверті зізнання про деякі події, які можуть допомогти дівчині розгадати дивні загадки минулого сім’ї.

7. Кетрін Стоккет, «Прислуга»

Події відбуваються на американському Півдні в 60-і роки минулого століття. Життя зводить разом двох чорношкірих служниць і білу недосвідчену випускницю коледжу з вищого світу. У кожної з цих жінок є своя мрія, за яку вони готові боротися.

Але для цього їм доведеться протистояти усталеним традиціям і стереотипам маленького сонного американського містечка. Чи зможуть ці троє вижити в цій боротьбі? Дуже людяна історія про долі жінок різного віку і соціального стану.

8. Анна Гавальда, «35 кіло надії»

Кожна хвилина, проведена Грегорі в школі, здається йому тортурами. Він відчуває себе щасливим, тільки коли у нього з’являється можливість повозитися з інструментами. Дідусь переконує хлопця вступити в технічний коледж.

Але щоб потрапити туди, потрібно пройти відбір. Хлопчик пише по-дитячому безпосередній, наївний, трохи смішний та зворушливий лист з проханням прийняти його в цей коледж. Що з цього вийде? Чи вдасться Грегорі здійснити свою мрію і виправдати очікування діда?

9. Дуглас Адамс, «Автостопом по Галактиці»

Надзвичайно цікавий та химерний роман! Будинок Артура зруйнований, Земля зруйнована. Він вирушає в авантюрну подорож, розкриває таємниці походження Землі і життя у Всесвіті …

У цій геніальній книзі Адамс дає оригінальні відповіді на найскладніші філософські питання. Він створив сучасну класику, яка буде предметом вивчення філософів і фізиків ще довгі роки!

10. Джейн Остін, «Гордість і упередження»

Це класичний роман про любов, яка не втратила свою актуальність навіть через кілька десятків років після появи. Джейн Остін з ювелірно тонким гумором розповідає про те, як складно дівчині влаштуватися в житті, особливо якщо вона розраховує вийти заміж по любові.

Ви також побачите, що хибні уявлення та упередження здатні перешкодити побачити справжнє обличчя людини. Перше враження не завжди вірне. За образом милого і привітного джентльмена може ховатися розважливий розум та практичність.

11. Пола Хокінз, «Дівчина в поїзді»

Це справжній бестселер, загадкова і захоплююча історія, в фіналі якої виявиться, що світ не такий, яким ми його собі уявляємо.

Рейчел з вікна електрички спостерігає за ідеальною парою. Ідеальною тільки на вигляд. Адже за фасадом красивих будинків ховається багато таємниць і злочинів. Дівчині доведеться за фрагментами відновити те, що сталося в минулому, – з нею і дівчиною, за якою вона любила спостерігати.

12. Нікколо Амманіті, «Я не боюся»

У романі розповідається про недитячі проблеми дітей. На головного героя Мікеле звалилося цікава і в той же час небезпечна пригода. Випадковим чином він знаходить яму, в якій сидить прикутий до стіни хлопчик.

Автор пропонує нам поспостерігати за тим, як розгорталися події далі: як надійде Мікеле, кому розповість про свою таємницю, що зробить, як себе поведе. Питань у хлопчика виникає дуже багато, він намагається якось впоратися з усіма цими проблемами, але чи під силу це йому одному?

13. Рей Бредбері, «451 градус за Фаренгейтом»

У цьому новому світі зберігання і читання книг вважається справжнім злочином. У пожежників тепер з’явилася нова робота – менш небезпечна, ніж раніше. Вони спалюють книги. 451 градус – температура, при якій папір починає горіти.

Чим же зайняті люди? Переглядом телепередач, серіалів, шоу. Їх розум спить. Масова культура замінює справжні цінності штучними. Тих, хто намагається вирватися з цього сну, жорстоко карають.

Джерело


error: УВАГА: Контент захищено !!