14 чудових дитячих фільмів-казок для зимового настрою

14 чудових дитячих фільмів-казок для зимового настрою
14 чудових дитячих фільмів-казок для зимового настрою

На вулиці справжня чарівна зима – багато снігу і легкий мороз, саме час сьогодні ввечері зібратися всією сім’єю біля телевізора і подивитися разом хороші дитячі новорічні фільми і різдвяні казки, нашої добірки вистачить вам на цілі вихідні – запасайтесь солодощами і теплим чаєм. Приємного перегляду!

14 приголомшливих фільмів-казок з чарівним сюжетом, які допоможуть створити зимовий настрій!

ПОДОРОЖ ДО РІЗДВЯНОЇ ЗІРКИ / REISEN TIL JULESTJERNEN

2012, Норвегія

Головна героїня цієї норвезької казки – Соня, має намір знайти Різдвяну зірку, яка допоможе звільнити її королівство від закляття і повернути додому принцесу, яка зникла безвісти багато років назад. Але далеко не всі в королівстві бажають, щоб дівчинка дісталася до зірки, і намагаються встати на її шляху.

ЗОЛОТИЙ КОМПАС / THE GOLDEN COMPASS

2007, США

У центрі сюжету цієї фантастичної казки – дівчинка на ім’я Ліра Белаква, сирота, живе під опікою професорів Оксфорда.

РІЗДВЯНА ІСТОРІЯ / JOULUTARINA

2007, Фінляндія

Сюжет цієї фінської казки дуже незвичайний для нас, тому вона неодмінно сподобається дітям і дорослим!

СНІГОВА КОРОЛЕВА

1967, СРСР

Ця стара-добра радянська казка переказує давно відому історію Андерсена про Снігову королеву і відважну дівчинку Герду, яка долає чималу відстань для того, щоб знайти свого друга Кая з крижаним серцем і нагадати йому, хто він є і кого любить насправді.

ПРИНЦЕСА-НАРЕЧЕНА / THE PRINCESS BRIDE

1987, США

У цій історії є все, що пов’язано з чарівними казками: високі замки, чарівні феї, дракони і підземелля! Щоб врятувати свою любов – прекрасну принцесу, принц робить неймовірні подвиги і цікаві пригоди!

ТРИ ГОРІШКИ ДЛЯ ПОПЕЛЮШКИ / TRI ORISKY PRO POPELKU

1973, Чехословаччина, Німеччина

Ця добра казка є цікавою інтерпретацією класичної казки про Попелюшку, але з додатковими чарівними елементами.

КОРОЛІВСТВО КРИВИХ ДЗЕРКАЛ

1963, СРСР

Фільму вже більше 50-років, але його сюжет все ще шалено подобається дітям! Головна героїня казки – дівчинка Оля, одного разу, подивившись в дзеркало у себе вдома, чарівним чином перенеслася в Королівство кривих дзеркал разом зі своїм відображенням Яло.

ІСТОРІЯ ВІЧНОГО КОХАННЯ / EVERAFTER

1998, США

Ще одна нетипова американська історія про попелюшку, яка не просто мріє про принца, а сама діє, щоб домогтися його уваги! Дівчина не раз рятує свого коханого в лісі і вміє їздити верхи. А її другом і наставником у фільмі є аж ніяк не добра фея, а талановитий Леонардо да Вінчі.

ФАНТАГІРО, АБО ПЕЧЕРА ЗОЛОТОЇ ТРОЯНДИ / FANTAGHIRO

1991 року, Італія

У центрі сюжету казки – молода наречена і майбутня королева Фантагіро, яка відмовляється від своєї любові до військової справи заради майбутнього сім’ї і престолу. Після весілля стає відомо, що короля взяло в полон військо. Щоб допомогти своєму народу і врятувати королівство, Фантагіро знову надягає збрую і бере в руки меч.

ЗОРЯНІ ТАЛЕРИ / DIE STERNTALER

2011, Німеччина

Сюжет цієї німецької історії дуже оригінальний і не схожий на типові слов’янські казки. У центрі сюжету дівчинка Міна, яка відправляється до короля, щоб просити його не брати з її села так багато податків. Всі жителі селища давно пішли служити в царські хороми, а старі ледве зводять кінці з кінцями. У подорожі Міна не тільки знайде нових друзів, але і допоможе багатьом нужденним.

ДЕСЯТЕ КОРОЛІВСТВО / THE 10TH KINGDOM

2000, Великобританія, Німеччина, США

Події фільму розвиваються паралельно в двох світах: в сучасному Нью-Йорку і 10-ти старих королівствах, про яких ми всі звикли читати в казках. Ці два світи розділені чарівним дзеркалом.

НЕСКІНЧЕННА ІСТОРІЯ / DIE UNENDLICHE GESCHICHTE

1984, Німеччина, США

У центрі сюжету казки – хлопчик Бастіан, який, тікаючи від шкільних хуліганів, забіг до книгарні і знайшов дивовижну книгу, яка перенесла його в світ літаючих собак, драконів і равликів, що бігають. Але на цей фантастичний світ обрушилася величезна біда, і допомогти його жителям може тільки Бастіан.

КАПІТАН КРЮК / HOOK

1991 року, США

Цей добрий фільм поєднує в собі історію Пітера Пена і Капітана Гака! У центрі сюжету чоловік, який раніше був Пітером Пеном і вмів літати, але виріс. Капітан Крюк – головний ворог Пена, викрадає його дітей і забирає в чарівну країну, перемогти зловмисників в якій можна тільки, якщо знову навчитися літати.

12 МІСЯЦІВ. НОВА КАЗКА, 2014 року

Кілька років тому, режисери вирішили зняти нову версію відомої казки про 12-ти місцях, тому багато дітей ще не встигли подивитися цей фільм. Дівчинка з наших днів потрапляє у фантастичний світ, де повинна знайти підсніжники в люті морози. Якщо дівчинка не принесе букет квітів до Нового Року, вона не зможе повернутися до батьків і залишиться жити в казці.

За матеріалами