5 найкращих осінніх фільмів, що подарують затишок

Осінь – пора теплого пледу, домашнього затишку та хорошого фільму. Аби зробити ваш вечір позитивним та романтичним, ми підготували добірку із 5-ти найкращих кінострічок про золоту пору, що приковують увагу з перших хвилин.

Беріть до рук чашку ароматного чаю і насолоджуйтесь переглядом!

БОЙФРЕНД З МАЙБУТНЬОГО, 2013

У свої 21 Тім Лейк розуміє, що може подорожувати в часі. У ніч після Нового року його батько розповідає про цю секретну можливість чоловіків у їх родині. Хоча Тім не може вплинути на хід історії, все ж він має могу дещо змінити у власному житті.

12 прекрасних фільмів з осіннім настроєм

ОСІНЬ В НЬЮ-ЙОРКУ, 2000

Головний герой Уілл Кін (Річард Гір) прогулювався у Центральному парку і назавжди попрощався зі своєю ще однією коханкою. У ту ж хвилину він побачив Шарлоту Філдінг, а вже ввечері вона святкувала своє 22-ге день народження у його ресторані.

ТОП-9 фільмів наповнених романтикою осені

МАЧУХА, 1998

Адвокат зрілого віку Люк Харрісон кидає дружину Джеккі заради молодої дівчини Ізабель. Згодом стосунки між екс-подружжям налагоджуються, і навіть Джеккі та Ізабель добре спілкуються, а ось діти пари не приймають свою мачуху. Джеккі була не готова ділитися любов’ю своїх дітей з чужою жінкою, проте потім розуміє, наскільки це добре, адже дізнається, що смертельно хвора.

ЛЕГЕНДИ ОСЕНІ, 1995

Це романтична розповідь про трьох братів, їхнього батька та одну жінку, яка дивним чином змінює життя цих чоловіків. У головних ролях – красунчик Бред Пітт та легендарний Ентоні Гопкінс.

КОЛИ ГАРРІ ЗУСТРІВ САЛЛІ, 1989 

Після першої зустрічі Гаррі та Саллі не сподобались один одному, однак долі зводила їх разом знову й знову. Згодом ці двоє стали друзями, які знають один одного вже багато років, проте кожного із них мучить запитання: «Чи існує дружба між чоловіком та жінкою?».