6 знаків Зодіаку, чиєю добротою користуються навколишні

6 знаків Зодіаку, чиєю добротою користуються навколишні
6 знаків Зодіаку, чиєю добротою користуються навколишні

Англійський письменник Джон Голсуорсі якось сказав: «Доброта – це якість, надлишок якого ще нікому не пошкодив». Ось тільки не всі люди можуть похвалитися добротою. Якість ця, як не крути, дарована людині Всесвітом, а отже, залежить від дати її народження та впливу небесних тіл. У цьому плані цікаво було б дізнатися, хто з представників знаків Зодіаку вважається добряком, і чиєю добротою зазвичай користуються навколишні люди? Спробуємо з’ясувати.

6 знаків Зодіаку, чиєю добротою користуються навколишні
6 знаків Зодіаку, чиєю добротою користуються навколишні

6. Риби

Особистості, керовані Нептуном, вважаються справжніми гуманістами, які мріють допомагати навколишнім і отримують від цього справжнє задоволення. Риби навіть намагаються вибирати собі професії, які дозволили б радувати навколишніх і робити їх щасливими.

Щоправда, особистості даного знаку довірливі, і цим постійно користуються близькі. Кожен знає, що на Риб можна перекласти свої обов’язки, зігнати на них свою злість, і ці люди нічого не скажуть у відповідь, щоб не образити своїх друзів! Однак якщо зачепити самолюбство Риб, ці особи сильно образяться і назавжди викреслять кривдника з числа своїх друзів.

5. Телець

Про добродушність Тельця чув, мабуть, кожен. Це дуже спокійний і розважливий знак, який нікому не бажає зла і всім готовий прийти на допомогу. Мало яка людина кине свої справи, щоб вирішити чужі проблеми, а Телець почне допомагати раніше, ніж ви його попросите! І десь в глибині душі буде пишатися тим, що допоміг іншій людині і зробив це безкорисливо.

Однак Телець наївний, а тому завжди без побоювань відкривається навколишнім. Хитрі і користолюбні особистості знають, якими простаками бувають підопічні Венери, і частенько користуються їх добродушністю, щоб полегшити собі життя, а то й нажитися на цій людині. Телець не любить, коли його обманюють, однак дізнається про це занадто пізно, а то й не здогадується.

4. Діва

Особистості цього знаку – приємні і добрі люди, готові трудитися день і ніч заради того, щоб всі довкола були щасливими. Їх і обманювати не потрібно, підопічні Венери надзвичайно розумні, і бачать, коли з ними хитрують або намагаються обвести навколо пальця. Просто заради збереження гармонійних стосунків вони готові «прогинатися» під інших людей і терпіти той факт, що навколишні нахабніють поруч з ними.

Але не варто вважати Дів «ганчірками» і размазнями. Той факт, що навколишні користуються їх добротою, ці особи терплять до певного моменту. Поки вони отримують спілкування, симпатію і деякі інші «бонуси», які прикрашають їх життя, вони ведуть себе так. Але тільки людина починає надмірно нахабніти, а то й нехтувати підопічними Венери, вони вносять її в «чорний список». А бути ворогом Діви – не найкраща перспектива.

3. Стрілець

Стрільці – справжні альтруїсти, які намагаються зробити світ добрішим. З усіма людьми ці особи намагаються вибудовувати дружні, довірчі стосунки, але якої праці їм це коштує, знають лише самі Стрільці. Підопічні Юпітера – чуйні особистості, які віддадуть останню копійку, якщо друг буде потребувати матеріальної допомоги. До того ж у Стрільця маса цінних зв’язків, а тому всі друзі і знайомі користуються добротою людини, щоб вирішувати свої особисті проблеми.

Правда слід пам’ятати, що Стрілець відрізняється високою самооцінкою. Він готовий допомагати людям до тих пір, поки вони добре ставляться до підопічного Юпітера. Коли ж людина стає надмірно зарозумілою, починає обговорювати Стрільця за його спиною і сміятися над ним, представник стихії Вогню тут же дає відсіч і ставить цю людину на місце.

2. Рак

Одним із найбільш доброзичливих і привітних людей на Землі є Рак. Ця людина не може жити без гармонії та теплого спілкування, але розуміє, що за це потрібно платити. Рак віддає всього себе, дбаючи про близьких, в тому числі про абсолютно незнайомих людей. Кожен знає, що Рак більше думає про щастя навколишніх, ніж про себе, а тому всі норовлять сісти йому на шию.

Люди, що користуються добродушністю дітей Місяця, точно знають, що заради збереження добрих стосунків ця людина буде терпіти нахабство з їх боку. Рак віддасть останню сорочку, підмінить, прийде на допомогу, виконає будь-яке доручення друга, щоб не псувати добрі стосунки. Однак якщо користуватися добродушністю цієї людини дуже довго, представник стихії Води не витримає і розірве усілякі стосунки з паразитом. Правда і в цьому випадку дружба може бути відновлена, адже у Рака дуже добре серце.

1. Водолій

Це здасться дивним, але найбільшими добряками серед всієї Зодіакальної плеяди є Водолії. І цьому є розумне пояснення. Водолії живуть в гармонії з навколишнім світом, а тому їм просто немає необхідності робити підлість, зраджувати людей або конфліктувати з ними. Та й ворогів у Водоліїв, як правило, не буває. Підопічні Урану – мудрі особистості, а тому витрачають свою енергію виключно на добро. Вони знають, що Всесвіт все бачить, і допомагає їм у відповідь на турботу про близьких.

Не менш дивно і те, що Водолії самі дозволяють користуватися своєю добротою. Вони усвідомлюють, що оточення перекладають на них свої турботи, але не роблять і кроку, щоб припинити це. Навпаки, із задоволенням беруть участь в житті того, хто звертається до них за допомогою. Їм навіть подобається такий підхід, адже натомість вони отримують спілкування, повагу, досвід і безліч інших бонусів, які роблять життя Водолія яскравим і барвистим!

Джерело