7 книг, які варто прочитати під час карантину

7 книг, які варто прочитати під час карантину
7 книг, які варто прочитати під час карантину

А ви знали, що гарна книга зменшує рівень стресу, поліпшує сон і змушує мозок активніше працювати, в результаті чого можна відстрочити старість?

Особливо читання актуально в наші дні, коли з усіх боків навалюються проблеми та негаразди.

Тільки от, як вибрати захопливу книгу, за якою не шкода провести кілька годин? Ми вирішили допомогти та підібрали для вас 7 цікавих книг, які на наш погляд варто прочитати. Кохання і драма, таємниці та пригоди, психологія і розвиток особистості… Всі твори доступні в електронному варіанті, тому їх легко читати як з телефона, так і з комп’ютера.

Вибирайте, що вам стане до вподоби: співпереживати героям пригодницького роману або вчитися контролювати свої емоції, які часто нас переповнюють, особливо під час самоізоляції. Читайте цікаві книги та відпочивайте після важкого дня з користю для здоров’я!

Убий мене ніжно

Автор: Никки Френч

У тексті є: кохання та одержимість, таємниці

Жила собі Еліс — красуня й розумниця. Мала гарну роботу і хорошого хлопця поруч. Аж поки одного разу на вулиці не зустрілася поглядом із незнайомцем. Пристрасть спалахнула миттєво, витіснивши з життя дівчини геть усе: кар’єру, стосунки, друзів… Увесь її простір заполонив Адам, новий обранець. Урешті-решт майже не залишилося самої Еліс, натомість наростало відчуття таємниці, яку старанно приховував коханий. Головна героїня роману Ніккі Френч піде до кінця. От тільки ціна розгадки виявиться зависокою для обох.

Ті, кого немає

Автори: Світлана Клімова, Андрій Клімов

У тексті є: Конфлікт поколінь, психологічне насильство

Чотирнадцятирічну Марту спіткала справжня катастрофа: після багаторічної відсутності повернувся брат її матері, оселився в тій самій квартирі й почав переслідувати юну дівчину, домагаючись її. Не знайшовши розуміння та підтримки в батьків, Марта наважується на відчайдушний учинок, що межує зі злочином…

С@мотність у Мережі

Автор: Януш Леон Вишневський

У тексті є: Кохання, драма

«Самотність у Мережі» — це історія віртуального кохання, що стала реальністю. Герої роману зустрічаються в інтернет-чатах, обмінюються еротичними фантазіями, розповідають історії зі свого життя. Зустрінуться вони в Парижі, подолавши не одну перешкоду, але головним випробуванням для кохання стане сама зустріч…

ВдалинІ

Автор: Ернан Дiаз

У тексті є: Пригоди, драма

Гокан, юний іммігрант зі Швеції, опиняється в Каліфорнії й вирушає у подорож із наміром пішки перетнути континент, щоб знайти свого випадково загубленого брата. Так починається його мандрівка, що триватиме ціле життя. Дорогою він зустріне природознавців, злочинців, релігійних фанатиків, індіанців — колоритних персонажів Америки часів золотої лихоманки. Трагічний випадок перетворить Гокана на злочинця й героя водночас, назавжди змінивши і його самого, і плин його історії.

За спиною

Автор: Гаська Шиян

У тексті є: кохання, подолання внутрішніх проблем, сучасна жінка

27-річна Марта із покоління солом’яних сиріт — понуре дитинство у маленькому містечку, мама, яка покинула сім’ю заради заробітків в Італії. Але це лише стало поштовхом до того, щоб зробити успішну кар’єру ейчара в айті-галузі. Марта щиро насолоджується комфортом та добробутом, який створює для себе і для свого бойфренда Макса, і намагається триматися осторонь політичних новин. Аж ось в один момент її затишний світ перевертається догори ногами. Макс бере повістку в армію. Марта намагається відповідати суспільним очікуванням і прийняти такий крок, але внутрішній конфлікт і образа за те, що він не залишився з нею, не дають їй спокою. Їй здається, що це дуже хибний спосіб довести свою маскулінність, і це відчуття загострюється із наростанням сексуальної фрустрації. Гострий внутрішній конфлікт, який намагається подолати головна героїня, спровокований переоцінкою цінностей і тілесністю, яку не завжди вдається приборкати. Як вона долає депресію? Які рішення приймає? І головне: куди її приводить намагання втечі?

Кишенькова книжка емоційного інтелекту

Автор: Джилл Хессон

У тексті є: психологія, особистий розвиток

У книжці вміщено теоретичні відомості та практичні поради щодо розвитку емоційного інтелекту та керування своїми почуттями. Ознайомившись із ними, ви навчитеся співіснувати з усіма своїми емоціями та обертати їх собі на користь у будь-якій ситуації, а також розвинете емоційну чутливість та емпатію.

Правило 5 секунд

Автор: Мел Роббiнс

У тексті є: Особистий розвиток

Мел Роббінс хоче поділитися з вами власним досвідом подолання всіляких життєвих негараздів. Вважайте, що книжку «Правило п’яти секунд» написала ваша найліпша подруга, яка бажає, щоб ви стали кращою версією самого себе.