9 мудрих цитат успішних жінок. Вони викликають захоплення!

9 мудрих цитат успішних жінок. Вони викликають захоплення!
9 мудрих цитат успішних жінок. Вони викликають захоплення!

Такі жінки одних лякають, а інших приводять в захват. Вони прекрасні і гідні цитування. Сьогодні ми склали підбірку з дев’яти цитат чудових і успішних жінок, які просто обов’язкові до прочитання!

9 мудрих цитат успішних жінок

ПРО ВПЕВНЕНІСТЬ В СОБІ

«Мені подобаються жінки-начальниці, які не турбуються про те, що думають про них їхні підлеглі, які не чекають схвалення і підтримки всьому, що вони скажуть, щоразу закінчуючи своє висловлювання словами: “Так нормально? Добре?”

Мені подобаються ті, хто веде себе хоробро перед обличчям немислимих обставин, як моя мати, коли їй поставили діагноз «рак підшлункової залози четвертого ступеня». Або журналіст The New York Times Габріель Гіффордс – в питанні про закони про носіння зброї і використовує висловлювання типу «і запам’ятайте мої слова», як який-небудь Клінт Іствуд. Чи багато жінок ми знаємо, які вміють так говорити? »

Мінді Кейлінг, актриса

«Замість того щоб ставити питання з вибаченнями, почніть говорити твердженнями. Подумайте, ніхто з нас не захотів би опинитися на прийомі у лікаря, який говорить приблизно так: «Я буду вас оперувати? Я тут, щоб розповісти вам про те, як пройде операція? Я закінчив медичний вуз з червоним дипломом, так що ж? »Затверджуйте своїми діями і голосом».

Тіна Фей, актриса, продюсер

Про КРИТИКУ

«Якщо на роботі ви зіштовхнетесь з критикою через зовнішність, вік або тому що ви жінка, когось не влаштовують ваші політичні або релігійні переконання, задайте собі питання: «Ця людина може перешкодити мені зробити те, що я хочу?». Якщо відповідь «ні», ігноруйте критику і рухайтеся далі обраним шляхом.

Краще вкладати свою енергію в справу – так ви швидко їх обженете. А потім, коли встанете біля керма, не беріть на роботу людей, які погано поводилися по відношенню до вас ».

Тіна Фей

«Так, чим більш ви будете успішні або сильні, наполегливі в вираженні своїх поглядів, тим менше ви будете подобатися оточуючим. Вони почнуть думати, що ви надто хвалькуваті, зарозумілі і взагалі тягнете ковдру на себе. Але влада і самореалізація, щирість і вірність собі того варті ».

Джессіка Валенти, феміністка, блогер

Про «Перфекціонізм»

«Думаю, рухатися вперед і по-справжньому розкрити свій хист багатьом молодим жінкам заважає« ген перфекціонізму ». Спробуйте змінити підхід: замість того, щоб домагатися досконалості, націльтеся на те, щоб робити все «в цілому добре».

Нагадуйте собі, що не обов’язково бути ідеальною. Більшість чоловіків ніколи не страждає з цього приводу. Їх підхід простий: визначити, де відкривається сприятлива можливість і як її «зловити». Вони не думають: «О Господи, я не ідеальна, у мене сьогодні жахлива зачіска, я одягла не ті туфлі».

Хілларі Клінтон, політик

«Шоу триває не тому, що все готово і в ідеальному порядку, а тому, що не можна випасти з розкладу. Коли я писала гумористичні скетчі в щотижневому режимі для ТВ-шоу, то зрозуміла важливу річ – нереально весь час видавати однаково хороший продукт. Так, вам судилося написати блискучі речі, якими ви будете пишатися. Але ви також напишете з геть погані тексти. І, на жаль, іноді їх теж будуть випускати в ефір.

Ви не повинні переживати через це. У понеділок ви прийдете на роботу і знову зможете почати добувати золото – головне, розуміти різницю між золотом і лайном ».

Тіна Фей

«Щоб не збитися з правильного життєвого шляху, вам доведеться переглянути свої принципи і перенести деякі, на перший погляд, важливі речі в розряд неважливих.

Якщо бажання завжди догоджати противному начальнику для вас важливіше, ніж провести час з дітьми. Або ідеальна чистота в будинку важливіше, ніж виспатися і набратися сил, то приготуйтеся до довгої і виснажливої ​​битві з долею ».

Березень Бек, соціолог, коуч

Про ВАЖКУ РОБОТУ

«Натхнення зазвичай приходить під час роботи, а не перед нею».

Медлін Ленглі, письменник

«Яку б проблему вам не треба було вирішити, будьте частиною рішення. Не сидіть склавши руки, ставлячи питання і вказуючи на перешкоди ».

Тіна Фей

Сподіваємося, що ці 9 цитат успішних жінок будуть вам корисні і ви винесете з них для себе щось цінне. Почати жити по-іншому ніколи не пізно, варто для початку просто переглянути свої погляди на життя. Будьте щасливі і успішні!