Чому в літаку ви повинні маску спочатку одягнути собі, а потім дитині? Так потрібно робити і в житті!

Чому в літаку ви повинні маску спочатку одягнути собі, а потім дитині? Так потрібно робити і в житті!
Close up mother holding a hand of his son in summer day
Роздуми про материнство

Знаєте, чому в літаку, у випадку розгерметизації, коли випадають маски, стюардеси вчать, що ви повинні маску спочатку одягнути собі, а потім дитині.

Так, як якщо ви одягнете спочатку дитині, не виключено, що вам вже ніхто її не одягне і ви залишитесь в результаті без повітря, втратите свідомість і в результаті можете померти.

Так от, завжди в першу чергу потрібно думати про себе і своє здоров’я та життя, бо коли з вами щось станеться, то ваша дитина нікому не буде потрібна…

Так, є тато, люблячі, на перший погляд, бабусі, дідусі, тітки та інші родичі, які дуже люблять вашу дитину, але ніхто і ніколи не буде її любити так, як ви, та ніколи не буде про неї так піклуватись.

Дитині в першу чергу потрібна здорова і щаслива мама. Врівноважена мама. Мама, яка не кричить і не зривається на дитину. Мама, яка в першу чергу любить і поважає себе і від того й ставлення оточуючих до неї буде досить хороше.

Ставши мамою, дружиною, не розчиняйтесь повністю в близьких, пам’ятайте, ви теж людина, теж особистість, яка повинна жити власним життям, своїми бажаннями, а не лише чоловіком та дитиною. Так, вони ваша родина, ваша кровинка, але вони – не ви.
Тому любіть і цінуйте себе…