Де купити найкращу вишиванку: 10 українських брендів

Де купити найкращу вишиванку: 10 українських брендів
Де купити найкращу вишиванку: 10 українських брендів

Вишиванка – без перебільшення must have для кожної українки чи українця. Де знайти сучасну, стильну, або ж етно- вишиванку своєї мрії? Інколи ж так хочеться вишиту сукню, чи одіти на свято стильні вишиванки для всієї родини!

Коліжанка зібрала список ТОП-інтернет магазинів вишиванок. Збережіть собі!

В асортименті ви знайдете вишиванки ручної роботи, заготовки під вишивку, дизайнерські та авторські сукні:

1. Інтернет-магазин вишиванок Вільні люди

Це офіційний магазин майстерні з виготовлення сучасного одягу з використанням традиційної української вишивки.
Метою створення бренду є відродження забутих традицій, усвідомлення себе сучасним поколінням, нащадками народу з давнім глибинним культурним корінням.
Тут Ви можете придбати жіночі та чоловічі вишиванки, вишиті плаття з натурального льону.
На сайті представлені оригінальні фото нашої продукції.

2. Вишиванки від Etnodim

Сьогодні мода на етно-образи не залишає світові тренди, а українські вишиванки потрапили в гардероби найпопулярніших зірок світу. Колекції «Жінкам», «Чоловікам», «Для дітей» та «Дім» створені на основі високоякісної лляної тканини. Вироби з вишивкою розробляються дизайнерами за сучасними технологіями, зі збереженням головної ідеї і суті вишиванки.

3. Бренд Roksolana Bogutska

Бренд Roksolana Bogutska – це поєднання елегантної розкоші тасміливої сучасності, дивовижна суміш українських етнічних мотивів та сучасних модних тенденцій. Це бездоганна якість, найновіші технології обробки, ідеальний крій та ексклюзивність кожної моделі. Це стиль жінки з твердим характером, витонченої, звабливої та завжди впевненої в собі.

4. Український інтернет-магазин одягу Edelvika

Бренд самостійно виготовляє тканину, має власний вишивальний та швейний цехи. Так народжуються гарні речі за цілком доступною ціною. 

5. Український бренд дизайнерського Етно одягу Птаха

Лаконічна та стримана вишивка, яка вдало підкреслює жіночність. Ніжні та легкі сукні, блузи, які ідеально підійдуть для хорошого настрою.
Якщо ти хочеш додати у свій гардероб максимум жіночності, тоді ти точно щось обереш!

6. Бренд 2KOLYORY

Бренд 2KOLYORY – це поєднання двох стихій, початку і кінця, жіночого та чоловічого, минулого і майбутнього, чорного і червоного – вічне протистояння протилежностей. Важливою місією є збереження багатовікових традицій предків та передача сакральних знань нашим дітям. Об’єднуючи традиції українського народу та світові тенденції, ми створюємо сучасний одяг з вишивкою і вишиванки, які хочеться носити на кожен день і на особливі події.

7. Інтернет-магазин вишиванок “Скиба”

В асортименті – багато готових дизайнів вишивок на різну тематику за приємною ціною.

8. Ексклюзивний одяг та аксесуари з етнічними елементами SVITLO

SVITLO – це не данина моді на фольклорні мотиви. Це зв’язок поколінь, який шовковою ниткою об’єднує прадавню історію української нації та її світле майбутнє. Саме тому, дизайнери SVITLO дотримуються актуальних тенденцій у крої та кольорових рішеннях, водночас розробляючи образи, які знаходяться поза часом. Так з’являються не просто одяг та аксесуари, а родинні цінності, які передаватимуться від матері до доньки.

9. Вишиванки Oleshchuk

В асортименті бренду Oleshcuk Ви знайдете – жіночі та чоловічі вишиванки, українські костюми, вишиті сукні та весільні рушники. Кожного року бренд пропонує своїм прихильникам нові колекції дизайнерських вишиванок, які вирізняються своєю елегантністю, витонченістю та складними техніками виконання.

10. Вишиванки ручної роботи Korali

“Korali” – Інтернет-магазин ексклюзивних вишиванок ручної роботи.
Оригінальні традиційні та сучасні українські вишиванки. Асортимент постійно збільшується та змінюється.

error: Увага: Контент захищено від копіювання !!