Де шукати роботу на 5 годин в день?

Де шукати роботу на 5 годин в день?
Де шукати роботу на 5 годин в день?

Чи можна поєднати високу зарплатню і наявність часу на сімейні справи?

Більшість жінок намагаються поєднати кар’єру з побутом. Зазвичай їм не вистачає часу на увагу до дітей та створення затишку в домі. Або їм платять так мало, що постає запитання: «А може взагалі полишити роботу?». Цю проблему вдало вирішує Швеція. Зараз там запроваджують 6-годинний робочий день. Лікарі та психологи кажуть, що людина не може довго концентруватися і добре виконувати свої робочі обов’язки 8 годин. А досвід декількох компаній, які вже випробували такий метод, показує, що праця по 6 годин робить людей більш мотивованими. Вони навіть почувають себе більш щасливими. На жаль, в Україні поки вводити такий графік не планують, тому для багатьох жінок оптимальним є неповний робочий день. Ознайомитися з переліком вакансій можна на Trud.com.

Де шукати роботу на 5 годин в день?

Звісно, знайти роботу на 5 годин в день, та ще й з високою зарплатнею, зовсім не просто. Можна спробувати свої сили у сфері рекламного менеджменту, або ж влаштуватися вільним бухгалтером, якщо у вас є профільний диплом. Дуже приємний варіант для людей, що володіють іноземними мовами, – супровід гостей з інших держав. А от мріяти про роботу гідом не варто: у пік сезону завантаження тут досягає 12 годин на добу.

Найбільш простий спосіб працювати неповний день – податися у фріланс. Веб-дизайн та верстання, перекладання текстів, створення авторського контенту – все це сьогодні може приносити непоганий дохід. А якщо в вас є хоча б деякі художні навички, обов’язково познайомтеся з графічними програмами. Вміння працювати з Maya, Zbrush або 3DMax відкриють вам двері у світ комп’ютерної графіки та анімації.

6 ідей, готових до використання:

Спираючись на аналітичні викладки сайтів з пошуку роботи та враховуючи досвід багатьох людей, що є віддаленими співробітниками, або ж працюють на фрілансі, ми виділили 6 областей, податися в які на неповну зайнятість можна вже сьогодні.

1. IT

Програмування – це не завжди так складно, як ми звикли думати. За три місяці можна навчитися створювати лендінг-сторінки, що зараз на піку популярності. Розвиваючи свої навички, згодом можна податися у front-end.

2. Комп’ютерна графіка та анімація

В цій області можна створювати персонажів або фони, а також “вчити” їх рухатись. Малювати можна як в 2D, так і у 3D. А ще є таке графічне середовище як Unity, створене для розробки мобільних додатків та комп’ютерних іграшок. Його особливість у відносній простоті вивчення. В роботі воно надзручне, тому користується великим попитом.

3. Іноземні мови

Якщо ви знаєте декілька мов, то ви можете перекладати технічні або художні тексти, спробувати себе у якості працівника зарубіжних call-центрів, писати комерційні листи і, звісно, давати уроки. Доречі, заняття можна проводити по Skype. Це означає, що ваші учні можуть жити де завгодно.

4. Авторський контент та робота з ним

Ви можете писати статті, записувати відео-ролики або ж фотографувати – все це є авторський контент, який можна продавати або створювати на замовлення. Або ж  ви можете стати спеціалістом з SEO чи SMM.

5. Репетиторство

Вчити дітей чи дорослих можна чому  завгодно! Вивчення мов та предмети зі шкільної програми користуються великим попитом, а якщо ви зможете готувати дітей до ЗНО, то натрапите на справжню “золоту жилу”! Окрім того, ви можете давати майстер-класи з шиття, малювання, декупажу, квілінгу, валяння з шерсті, гри в шахмати, тощо

6. Сфера продажів

Яка б не траплялась криза, сфера продажів завжди функціонує. Якщо вам близька і знайома ця сфера, ви можете спробувати створити свій онлайн-магазин чи агентство з надання будь-яких послуг. Таким чином у вас і власний бізнес буде, і управляти їм ви зможете вдома.

Підбиваючи підсумки, можна сказати, що знайти роботу на неповний день та з високою зарплатнею цілком можливо. Щоб ця ідея увінчалася успіхом знайдіть ту сферу, яка вам справді цікава. Якщо не вистачає навичок –  отримайте їх! І головне, не бійтеся оступитись. Маючи мету і бажання йти до неї, ви зможете досягти усього, про що мріяли! 😉

Де шукати роботу на 5 годин в день?
Де шукати роботу на 5 годин в день?