Два правила, які змінять ваше особисте життя назавжди

Два правила, які змінять ваше особисте життя назавжди

Є всього два правила в особистому житті, які дійсно працюють. Вони підходять і для чоловіків, і для жінок. А ті, хто їх не знає, приречені витрачати час і нерви на людей, що не підходять.

Правило перше. У відносинах має бути легко

Легко має бути з самого початку. З перших хвилин. Людина, відразу ж відчуваєте себе, як старі знайомі, підходить вам більше того, якого треба обходити роками. Хлопчина, з яким ви через п’ятнадцять хвилин готові усамітнитися в туалеті торгового центру кращий того, кому ви сім років писали листи без відповіді. Дівчина, яка відразу проявляє до вас інтерес, краще неприступної красуні, яку треба звозити на Багами. Просто – значить добре. Складно – значить погано.

Це аксіома. Не треба її доводити. Взагалі нічого не треба в стосунках доводити за свій рахунок.

Не треба нікого домагатися, ні під кого підлаштовуватися, і ні за ким бігати. Зробивши це один раз, ви будете робити це щодня, а у відповідь бачити тільки примхливу незадоволену пику. Якщо відразу не заладилося, не загорілося, не роздмухалось – не тягніть кота за хвіст. Значить – не ваш чоловік. Складні відносини годяться тільки для тих, кому нудно, і у кого багато вільного часу. Всім іншим ці страждання тільки псують нерви.

Не варто вивозити складні відносини на собі. Відносини, в яких ви тільки й робите, що витанцьовуєте під чиюсь сопілку – принизливі. Рано чи пізно ліміт вашого терпіння вичерпається.

Не давайте себе втягнути в складні відносини.

Два правила, які змінять ваше особисте життя назавжди

Правило друге, але від цього не менш важливе. Відносини повинні приносити радість

Це твердження теж не потребує доказів. Як тільки відносини перестали приносити радість, а стали приносити гидоту, припиняйте це явище на корені.

Не звикайте до розбірок, сліз і биття посуду. Облиште довгі розмови, докори, взаємні звинувачення. Це не нормально! Це шлях в пекло! Тільки-но з відносин йде радість – вони стають марними. Здавалося б – куди простіше.

Але ж багато людей роками жують жоване-пережоване сіно своїх образ! Вони займають свій мозок непотрібними розбірками! Не треба цього робити! Як тільки ви розумієте, що ваші слова віднімають радість – закрийте рот. Починається розбирання – йдіть. Людина хоче тільки звинувачувати і дорікати – не дозволяйте підсадити вам почуття провини. Ідіть! Відносини потрібні для радості. Всі інші відносини «заради дітей», «тому, що всі так живуть», «за звичкою», «тому, що без неї ще гірше» можна просто взяти і віднести на смітник.

Джерело

error: Увага: Контент захищено від копіювання !!