Дитячий розважальний центр “Гулліверія”

Дитячий розважальний центр "Гулліверія"
Дитячий розважальний центр "Гулліверія"

Сучасний торгово-розважальний центр Gulliver в центрі Києва – чудове місце відпочинку усією сім’єю або з друзями, де можна насолодитися приємним проведенням часу, скуштувати дуже смачні страви у вишуканих ресторанах, закупити обновки в магазинах відомих брендів одягу, взуття, аксесуарів. Відвідувачі і жителі столиці мають унікальну можливість отримати усі розваги.

Для відвідувачів є дитячий розважальний центр в Києві “Гулліверія” для захоплюючих розваг дітей будь-якого віку. У комплексі передбачені ігри як для дошкільнят, так і для підлітків, тому їм точно не буде нудно. Ознайомитися з атракціонами, спецпропозиціями на відвідування розважального центру можна на сторінці gullivercenter.com/ru/trc-entertainments/guliveriya/, де представлені актуальні акції.

Гулліверія – комплекс в самому серці Києва. Тут вас чекає величезний дитячий майданчик, лабіринт з пневматичними гарматами і батутами. Представлені найбільш захоплюючі атракціони для дітей, серед яких унікальні відеосимулятори, що надають можливість відчути себе супергероєм, гонщиком, перевірити свою спритність і увагу. А ігрові апарати редемшн дозволяють за допомогою збору бонусів вибрати іграшку в магазині-призотеці, який розташований на території центру.

Дитячий розважальний центр "Гулліверія"
Дитячий розважальний центр “Гулліверія”

Розважальний комплекс подарує незабутній спільний відпочинок з дітьми, години істинного задоволення і приємні спогади. Ключовим завданням центру є не лише створення прекрасного настрою усіх членів сім’ї, але і забезпечення повноцінної безпеки на атракціонах. Саме тому встановлені найбільш захоплюючі, високотехнологічні і ретельно продумані з точки зору безпеки атракціони від виробників, що працюють з провідними парками розваг.

Дитячий комплекс Гулліверія запрошує усіх батьків і дітей на дитячі розваги, відвідати світ незабутніх ігор, щирого сміху, посмішок і щастя. На території центру знаходяться десятки рухливих і цікавих ігор: відеосимулятор, боулінг, аерохокей та інші розваги.

На території центру в комплексі Гуллівер кожен відвідувач може заглянути в кафе, спробувати страви та напої з дитячого меню і влаштувати малюкові істинне свято, замовивши дитячих аніматорів. Гулліверія – це сучасне, безпечне і незвичайне місце, де дитина будь-якого віку відчує себе героєм, а дорослі ненадовго повернуться в дитинство, відчувши непідробну радість і задоволення.

Де відсвяткувати дитячий день народження

Окрім дитячих автоматів, лабіринту, водяного батута, є також кімнати, в яких можна відсвяткувати день народження для дитини в бажаній тематиці з аніматорами. Меню і програму свята слід обумовлювати завчасно, а також кількість гостей. Така дитяча кімната дасть можливість відсвяткувати з розмахом день народження, який запам’ятається дитині на все життя.

Замовляючи кімнату на дитячий день народження, можна вибрати казкового героя з величезного списку, сюжетну лінію свята. У святкову програму також включається безліч цікавих конкурсів.

Якщо ви не знаєте, куди піти з дитиною, поза сумнівом відправтеся за пригодами в дитячий розважальний центр Гулліверія. Після відвідування лабіринту і батутів, взятих перемог в змаганнях можна відпочити в кафе поряд з ігротекою, відновити сили, скуштувавши блюда із спеціального дитячого меню.

Основне завдання центру – забезпечити веселий і безпечний відпочинок для усіх гостей. Тому регулярно проводиться перевірка устаткування і інструктаж працівників. Плюсом є місцезнаходження біля метро (ТРЦ поряд із станцією “Палац спорту”), тому добратися зручно будь-яким видом транспорту.

Розважальний центр – це захоплюючий світ розваг і сімейного дозвілля не лише для дітей, але і для дорослих!

Дитячий розважальний центр "Гулліверія"
Дитячий розважальний центр “Гулліверія”