ФІЛЬМИ З ОСІННІМ НАСТРОЄМ, ЯКІ ВАРТО ПОДИВИТИСЯ ВЖЕ СЬОГОДНІ

ФІЛЬМИ З ОСІННІМ НАСТРОЄМ, ЯКІ ВАРТО ПОДИВИТИСЯ ВЖЕ СЬОГОДНІ
ФІЛЬМИ З ОСІННІМ НАСТРОЄМ, ЯКІ ВАРТО ПОДИВИТИСЯ ВЖЕ СЬОГОДНІ

Осінь – час чаю, теплих пледів і добрих фільмів. У нашій добірці кінокартини з осіннім настроєм, які стануть знахідкою для сімейного вечора.

Що подивитися осінніми вечорами?

Фільми про кохання, мрії і віру в себе, дії яких відбуваються восени.

Осінь в Нью-Йорку

https://youtu.be/vvU9ui0-Mus

Парки та сквери осіннього Нью-Йорка по-особливому прекрасні і романтичні. В одному з таких парків ресторатор Вілл в один день розірвав відносини з колишньою коханою і зустрів нове кохання – дівчину Шарлотту. Нові почуття здаються такими справжніми, але незабаром Уїлл дізнається, що його кохана невиліковно хвора.

Одного разу

Він – вуличний музикант, якому не вистачає сміливості щоб виконувати свої чудові пісні. Вона – юна мама, якій не вистачає сил, щоб виконати свої мрії. Один для одного вони стають тими, хто допомагає повірити в свої сили, і зрушитися з мертвої точки. Ця музична драма отримала нагороду «Оскар» за кращу пісню.

Останній вересень

Дії фільму розгортаються в Ірландії 20-х років минулого століття. Літня аристократична подружня пара Річард і Мир проживає захід свого життя і епохи британського правління. На тлі драматичних подій і кривавих боїв розвивається романтична історія кохання племінниці пари Нейлор і британського солдата, службовця в підрозділі, яке повинно придушити повстання волелюбних ірландців. Чи зможе любов, яка спалахнула в осінні дні, зруйнувати стіну між двома різними світами?

Далеко від раю

Америка, повоєнне суспільство 50-х років, строгі суворі звичаї. Молода жінка Кеті раптово дізнається, що її чоловік бізнесмен Френк гомосексуаліст, і прагне вилікувати його. Раптово у неї самої виникають почуття до іншого чоловіка – темношкірого садівника. Але в консервативному суспільстві немає місця таким парам. Осінь в цій картині виглядає особливо живописно і доповнює драматизм почуттів.

Жовтневе небо

Фільм знятий на реальних подіях, про непросте життя в маленькому шахтарському містечку. Юнак на ім’я Хомер має нетипову, як для дитини звичайних роботяг мрію – побудувати ракету і запустити її в космос. Йому допомагають друзі і вчителька, але ось батько хлопця готовий на все, щоб вибити з голови сина ці мрії. 

За матеріалами