Google назвав найпопулярніші напрямки відпочинку українців, в лідерах – все ті ж Туреччина, Єгипет і Болгарія

Літо в розпалі, і все більше людей цікавиться питанням, куди поїхати в літню відпустку, і все частіше шукають інформацію про відпочинок в Google. Ми проаналізували пошукові запити українських користувачів зі словами “отдых в …/відпочинок в …” за останні 3 місяці і з’ясували, про які країни і курорти найчастіше запитують українці у Google.
Так, який рік поспіль в українців найпопулярнішим напрямком для відпочинку за кордоном залишається Туреччина. Трійка лідерів не змінилася з минулого року – на другому місці за популярністю – Єгипет, а на третьому – Болгарія. У порівнянні з минулим роком, в першій десятці два новачки: Чорногорія та Іспанія. В цілому гаряча десятка зарубіжних напрямків для відпустки, на думку українських користувачів Google, виглядає так:
 1. Туреччина
 2. Єгипет
 3. Болгарія
 4. Грузія
 5. Кіпр
 6. Греція
 7. Чорногорія
 8. Хорватія
 9. Туніс
 10. Іспанія
Українські курорти також користуються великою популярністю, і це підтверджує кількість запитів. Цього року користувачі Google Україна найчастіше шукали варіанти відпочинку в Бердянську, Карпатах і Одесі. А повністю перша десятка популярних напрямків для відпочинку в Україні така:
 1. Бердянськ
 2. Карпати
 3. Одеса
 4. Кирилівка
 5. Затока
 6. Генічеськ
 7. Лазурне
 8. Крим
 9. Залізний Порт
 10. Урзуф
Для того, щоб зробити свій відпочинок більш комфортним, Google пропонує цілий ряд безкоштовних інструментів і додатків, які зроблять подорож більш легкою і захоплюючою: від спеціального сайту Google Поїздки, де можна шукати авіаквитки, кращі варіанти проживання, отримувати рекомендації щодо напрямків поїздок; Перекладача Google, який допоможе вам спілкуватися більш ніж 100 мовами; Карт Google, щоб ви могли спланувати свій час і краще орієнтуватися в незнайомому місті; до Google Фото, щоб ваші фотографії з подорожей завжди були під рукою, і ви легко могли ними поділитися або знайти потрібний знімок. Щоб насолоджуватися в дорозі улюбленими хітами без підключення до Інтернету, завантажте заздалегідь оффлайн мікс з YouTube Music.
Крім того, останнім часом зростає популярність YouTube-каналів, присвячених подорожам, і все більше людей шукає на YouTube відео з репортажами з різних країн, порадами бувалих мандрівників і дивиться реальні враження і відгуки людей в відеоформаті. Найпопулярнішими українськими каналами про подорожі є Орел и решка та Антон Птушкин, у кожного з них понад 1 мільйон користувачів, що підписалися.
Серед цікавих каналів: Ruslan Verin — Велопутешествия, канал веломандрівника Руслана Веріна, який самотужки перетнув на велосипеді Африку, Азію та Північну, Центральну і частину Південної Америки, подолавши загалом 54000 км.
А канал проекту Ukraїner присвячений подорожам Україною та відкриттю рідної країни насамперед для самих українців.
Google Україна бажає всім чудового літнього відпочинку!

Євгеній Качалін, менеджер зі зв’язків з громадськістю Google Україна