Гороскоп на 2020 рік Щура – гороскоп 2020 всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 2020 рік Щура – гороскоп 2020 всіх знаків Зодіаку
Гороскоп на 2020 рік Щура – гороскоп 2020 всіх знаків Зодіаку

Гороскоп для всіх знаків зодіаку підкаже вам, чого можна очікувати в наступному році у всіх сферах життя. Наскільки успішно складеться кар’єра, хто розбагатіє в цей період, чи не підведе здоров’я, наскільки надійними будуть стосунки, хто зустріне своє кохання і які ще сюрпризи піднесе представникам кожного знака символ року – Білий Металевий Щур. Яким буде 2020 рік для всіх знаків зодіаку? Читайте в нашому прогнозі.

 • Загальний гороскоп на 2020 рік для знака зодіаку Овен

Рік Білого Щура потішить Овнів здійсненням заповітних бажань. Щоправда, для цього доведеться докласти зусиль, іноді на шкоду здоров’ю, адже символ року цінує працьовитість і не терпить ліні. Ви отримаєте відмінні можливості для кар’єрного зросту і розширення бізнесу – скористайтеся ними. Та й в коханні нічого не буде даватися дарма.

 • Загальний гороскоп на 2020 рік для знака зодіаку Телець

У 2020 році Тельці з головою і рогами підуть в роботу і побудову своєї кар’єри. Щур буде тільки за і всіляко вас підтримає. Але не забувайте про своєчасний і повноцінний відпочинок, інакше без нього ви ризикуєте зіпсувати нервову систему і хребет. Також ваше слабке місце в наступному році – сімейні стосунки. Приділіть їм більше уваги.

 • Загальний гороскоп на 2020 рік для знака зодіаку Близнюки

Близнюки можуть розраховувати на підтримку Білого Щура в багатьох сферах. Головне – вчасно розставити пріоритети, але тут ви повинні прислухатися до інтуїції. Займіться самоосвітою – вона стане в нагоді у вашій трудовій діяльності, яку, до речі, ви зможете вдосконалити. Особисте життя вас порадує, і здоров’я не підведе.

 • Загальний гороскоп на 2020 рік для знака зодіаку Рак

У Раків в 2020 році відкривається приваблива перспектива фінансового зльоту. Незважаючи на вашу природну повільність, ви зумієте обійти конкурентів і зайняти хороше місце в сфері бізнесу. Ось тільки через вашу зайнятість можуть дати тріщину особисті стосунки. Не забувайте про сім’ю. Спільний відпочинок піде на користь і почуттям, і здоров’ю.

 • Загальний гороскоп на 2020 рік для знака зодіаку Лев

Левам не звикати бути господарями свого життя, отже в 2020 році практично у всіх сферах ви зумієте домогтися всього, чого бажаєте. Чарівність, шарм і цілеспрямованість вам на допомогу. А Білий Щур, відчуваючи вашу владність, не перешкоджатиме. Ви готові до кардинальних змін, наприклад, в особистому житті недалеко і до весілля.

 • Загальний гороскоп на 2020 рік для знака зодіаку Діва

Дівам в майбутньому році Білий Щур готує чимало вражень і відчуттів, в основному – позитивних. У вирі яскравих подій, завдань, знайомств і спілкування не забувайте давати організму відпочинок, щоб він не підвів вас неприємними збоями. В грошах не буде труднощів, а в родині – несподіваних поворотів. Навпаки, там все стабільно.

 • Загальний гороскоп на 2020 рік для знака зодіаку Терези

Терезам в рік Білого Щура 2020 зірки радять налаштуватися на поновлення в багатьох сферах – від роботи до стосунків. Зміни багатьох відлякають і змусять засумніватися в обраному напрямку. Не переживайте, Щур щедро нагородить представників вашого знаку за сміливість і спритність. Відпускайте від себе застарілі ситуації, почуття і зв’язки.

 • Загальний гороскоп на 2020 рік для знака зодіаку Скорпіон

У гонитві за легкими грошима, кар’єрним зростом або авантюрними пригодами Скорпіони в 2020 році ризикують не одноразова наламати дров. Слідкуйте за своїми висловлюваннями, щоб не відштовхнути від себе близьких людей. Щур не потерпить від вас уїдливості і може боляче покарати несподіваною самотністю. А ось здоров’я буде на висоті.

 • Загальний гороскоп на 2020 рік для знака зодіаку Стрілець

У рік Щура 2020 Стрільців підстерігають фінансові діри. Ви непогано заробляєте, але весь час виникатимуть непередбачені ситуації, що вимагають грошей. Не поспішайте хапатися за сумнівні пропозиції і міняти роботу – перегляньте свій бюджет і частіше довіряйте інтуїції і коханій людині. А друзі вас підтримають у складні моменти.

 • Загальний гороскоп на 2020 рік для знака зодіаку Козеріг

Козерогам в 2020 році не позичати енергії та ентузіазму. Ви товариські, чарівні, життєрадісні, прагнете до нового і знань – за це Щур часто підкидатиме вам бонуси. Ви будете в центрі уваги, і нудьгувати вам не доведеться. Зверніть увагу на сигнали організму і не відмахується від можливих проблем.

 • Загальний гороскоп на 2020 рік для знака зодіаку Водолій

Водолії в рік Щура впадуть у стан умиротворення і спокою. У багатьох сферах – від роботи і фінансів до особистого життя – спостерігається стабільність і повний штиль. Здоров’я у повному порядку. Чого ще бажати? Хіба що продумати цікавий відпочинок для всієї сім’ї на відпускний час і втілити в життя плани, що давно виношуються.

 • Загальний гороскоп на 2020 рік для знака зодіаку Риби

Хвиля новизни 2020 року підхопить Риб і додасть яскравих емоцій в сфері дружнього і партнерського спілкування і знайомств. У вас є всі шанси вибудувати свою кар’єру, як ви того побажаєте. Але вже до середини року ви ризикуєте втомитися від цього виру – саме час відпочити. А сім’я порадує стабільністю і романтичними почуттями.

Джерело