Пиріг з лаваша з яйцем, цибулею та сиром
Готуємо смачний пиріг на основі лаваша з начинкою з яєць (рецепт чудово підійде, у кого залишилось багато варених яєць після Великодня) цибулі та сиру. Пиріг виходить незвичайним і дуже апетитним, його верхівка нагадує невеликі трояндочки. Пиріг виходить дуже м’яким, він смачний як у гарячому, так і холодному вигляді.
Інгредієнти:
- Лаваш тонкий – 3 шт
- Куряче яйце – 5 шт
- Твердий сир – 120 г
- Зелена цибуля – 30 г
- Вершки (або сметана+молоко) – 100 г
- сіль, перець – за смаком
Приготування лаваша з яєчною начинкою:
Відварені яйця очистіть, натріть на тертці. Зелену цибулю наріжте кільцями, додайте до яєчної суміші.

Твердий сир наріжте на великій тертці, помістіть до решти інгредієнтів. Додайте сметану, сіль, чорний перець за смаком.

Суміш ретельно перемішайте до однорідності.

Лаваш викладіть на робочу поверхню, зверху нанесіть шар отриманої маси, рівномірно розподіляючи її по всій поверхні.

Лаваш із начинкою загорніть у щільний рулет. Таким чином зробіть з рештою.

Рулети розділіть на невеликі поперечні шматочки, викладіть їх у круглу жаростійку форму. Форму необхідно змастити олією або застелити пергаментним папером.

Окремо приготуйте заливку. 2 яйця змішайте виделкою, додайте 80 г сметани, влийте 3 ст.л. молока, приправте сіллю та сухими травами. Компоненти ретельно перемішайте віночком до однорідного стану.

Сумішшю залийте лаваш із начинкою.

Духовку прогрійте до 180 градусів. Запікайте 25 хвилин. У процесі запікання пиріг підніметься і збільшиться, але після остигання він трохи осяде.

Пиріг дістаньте із форми, наріжте на порційні шматки.
Смачного!

