Гумористичний гороскоп — дуже правдивий, але тільки для дорослих

Гумористичний гороскоп — дуже правдивий, але тільки для дорослих
Гумористичний гороскоп — дуже правдивий, але тільки для дорослих

Пропонуємо вам гумористичний гороскоп — дуже правдивий. Але тільки для дорослих, бо “гострі” словечка трапляються у характеристиці кожного знаку Зодіаку. І нехай, цей гороскоп трохи з перчиком. Але він не тільки точно описує всіх представників Зодіаку , але і чудово піднімає настрій.

Овен

Баран — він і є баран. Завжди правий і не хвилює. Простіше вбити відразу, ніж починати з ним сперечатися, тому що переспорити Овна можливо тільки в одному випадку — якщо він сліпоглухонімий.

Зате Овни чесні. Іноді такі чесні, що аж зуби зводить: максимально чесно відповість, якщо вам не йде стрижка або сукня вас повнить. З цим нічого не поробиш, доведеться змиритися.

Втім, якщо дати Овнові зрозуміти, що Стрілець миє підлогу краще за нього — кістьми ляже, але буде щосуботи мити ваш паркет. З Овнам ніколи не буває нудно — цей знак має якийсь супер-талант шукати пригоди.

Телець

Ще більш наполегливий за Овна. Плюшкін, здатний століттями зберігати в будинку всякий непотріб, дуже дивується, коли всі ці поламані приймачі, шарикопідшипники, ганчір’я, макулатуру та інший хлам намагаються викинути на смітник.

Постійний у своїх уподобаннях, через що буває нещасний в любові, на жаль.

Недовірливий до нових людей, але для старих друзів порве на грудях останню сорочку.

Близнюки

Близнюки — це дуже круто, якщо він один, і зовсім абзац, якщо їх хоча б два. Близнюкам зазвичай всі заздрять, тому що він і жнець, і читець, і на дуді гравець.

Але ніхто не здогадується, як насправді важко Близнюкам вижити в цьому величезному світі можливостей — їм завжди здається, що життя проходить стороною.

Сентиментальний, вірить в романтику, хоча постійно від неї відхрещується і демонстративно скалить зуби над тими, хто про неї говорить. У любові звичайно нещасний (так і хочеться сказати — тому що вірить в романтику). Бо терпіти постійні феєрії, влаштовані Близнюком, ідіотичні веселощі і веселий ідіотизм, в силах тільки Овен.

Рак

Боюся здатися упередженою, але гірше Раку — немає знаку. Принаймні, для мене.

Схильний постійно уявляти кінець світу, лякатися власної уяви, впадати в істерику і вдаватися до Діви за розрадою.

Люблять довго і нудно говорити на тему власних болячок та інших життєвих невдач, чим відлякують від себе всіх, крім Тельців. Вони ще більш нудні в питаннях, що стосуються власного організму. Вірні, тому що бояться хламідій і трихомонозу. Схильні до пияцтва і філософії. І те й інше зазвичай до добра Раків не доводить.

Лев

Егоїст, звичайно. Великодушний і не дурень сам над собою посміятися.

Всім іншим від насмішок над Левом варто утриматися, якщо немає бажання провести решту годин болісного існування в реанімації. Хамуватий, але елегантний.

Пан у всьому. Партнеру недвозначно дає зрозуміти, наскільки велике щастя привалило йому у вигляді Лева і вимагає до себе відповідного звернення. Не проти, якщо в побуті його звуть просто Всевишній. Вірний, любить дарувати дорогі та цінні подарунки, щоб всі в черговий раз переконалися, що він таки класний. Любить поїсти, поспати і поговорити, через що часто дружить із Близнюками. Нестерпний, якщо ви Діва, Рак або Риби.

Діва

Дружина-Діва — це та тітка, яка заправляє тобі ліжко, коли ти в третій годині ночі встаєш попити. Чоловік-Діва — найстрашніший вчитель математики, якого ви можете собі уявити. У всьому має бути порядок. Причин своїх вчинків нікому не пояснює, виною тому: знову-таки винесена з дитинства манія величі.

Любить грати на нервах близьких і почати страждати на публіку, причому, сама зазвичай вірить в свої страждання, тому починає хворіти і чахнути. У побуті корисна, тому що знає і вміє безліч всяких корисних штучок. Взагалі жити з нею можна, якщо тотально абстрагуватися і прибрати з дому зброю.

Терези

Все свідоме життя бігає в пошуках світлого ідеалу, тому часу на те, щоб навчитися готувати або пришивати ґудзики не знаходить.

Любить причепуритися. Заздрісний, але не злісний.

Виглядає зазвичай ніжним і сумним, пробуджує небезпечне бажання приголубити і взяти під крило, чого робити не варто ні в якому разі, тому що мізки Терези вміють виносити краще за всіх інших знаків, разом узятих.

Скорпіон

Самозакоханий. Цілісінький день готовий витріщатися в дзеркало на своє відображення і констатувати, що “краше” в світі точно нікого немає. Істерик, і навіть не соромиться цим хизуватися.

Гроші, до речі, любить майже так само, як себе самого і вміє їх заробляти.

У бажанні та вмінні пробивати лобом стіну може зрівнятися тільки з Овном, цілі найчастіше обирає такі ж дурні, але з принципу не відступається.  В цілому справляє враження Бармаглота — страшний, гучний, грізний — але в душі справжній шушпанчик.

Стрілець

Особиста думка Стрільця зобов’язана стати істиною в останній інстанції для всіх, хто ненароком опинився неподалік. Висловлює її охоче, часто і навіть тоді, коли йому настійно радять цього не робити і взагалі погрожують розбити за це обличчя.

Щиро дивується, якщо на нього за це ображаються. У Стрільця, незважаючи на схильність до викривальних словечок, зазвичай багато друзів, які його, убогого, підгодовують і обігрівають. А все тому, що він спритно вміє прикидатися Пуською, особливо коли рот зайнятий їжею.

Основний недолік — ніяк не може заткнутися, розповідаючи всім правду про всіх. Добрий, але це відразу не розумієш.

Козеріг

Девіз у Козерога такий: як би погано мені не було сьогодні, завтра напевно буде ще гірше.

Байдикуватий Козеріг — це мертвий Козеріг. Якщо не має змоги працювати, все одно буде придумувати собі купу дивних занять, тому що без діла дзену Козерогові не досягти, а Козеріг, що не досяг дзену — це Рак. Воно вам треба?

Скупий — але не завжди. Найкраще себе почуває в обнімку з грошовим мішком. У виборі партнерів керується в основному здоровим глуздом і розрахунком, тому в сімейному житті, собака, щасливий як ніхто.

Водолій

Особливі прикмети — всім абсолютно всім подобається. По частині поговорити складає гідну конкуренцію Близнюкам. Спілкуватися, навіть в незнайомій компанії рветься, як моряк далекого плавання в квартал червоних ліхтарів. Виглядає завжди так, ніби злегка з дуба звалився, причому саме цим і заворожує.

Навіть, якщо в житті Водолія все йде не так, примудряється роздавати оточуючим поради, які, на диво, працюють.

Риби

Зловити Рибу на брехні або змусити її в цьому зізнатися складніше, ніж будь-що. До останнього ви будете дивитися їй в чесні, повні сліз очі і вірити, вірити.

Але на Риб не можна за це ображатися, пекельні муки совісті у них — звичайна справа, причому мучаться іноді заодно і за те , чого не робили.

Схильні ідеалізувати людей, а потім ображатися на них за те, що ті виявилися не такими.

За матеріалами