Характеристика знаків Зодіаку — хакарактер, недоліки та інші особливості. Цікаво!

Характеристика знаків Зодіаку — хакарактер, недоліки та інші особливості. Цікаво!
Характеристика знаків Зодіаку — хакарактер, недоліки та інші особливості. Цікаво!

Характеристика знаків Зодіаку — хакарактер, недоліки та інші особливості. Цікаво!

Знак зодіаку Овен

Овен – природжений лідер, і з цим нічого не поробиш. Вже при першому знайомстві з Овном ви буквально шкірою можете відчути головну особливість цього знака Зодіаку – непохитну впевненість в собі і в своїй правоті. Навіть коли Овен мовчить, в кожному його жесті читається внутрішня твердість і непохитність. А вже якщо він заговорить… Повірте, сперечатися з Овном – справа не дуже перспективна.

Ну а причина цього проста: Овен – перший знак усього Зодіакального кола, що символізує зародження Життя, початок всіх початків. Саме тому всі астрологи світу неминуче порівнювали характер Овна з характером новонародженого немовляти. На першому місці у Всесвіті для Овна стоїть своє «Я». Весь світ, на його тверде переконання, обертається навколо нього і має під нього підлаштуватися. Не дивно, що Овен може просто не помічати чужих бажань і потреб, але зате так прискіпливо ставиться до своїх.

Знак зодіаку Телець

Телець на подив наполегливий і сильний, але, як не дивно, дізнатися народженого під цим знаком Зодіаку легше всього за його непомітністю. У компанії Телець буде триматися осторонь і швидше взагалі поспішить покинути це гучне незатишне збіговисько. Тільки в колі близьких друзів, де Тельцю гарантований повний комфорт – і фізичний, і душевний – він може протриматися цілий вечір, але і тоді говірким або емоційним його не назвеш. Однак за його скупими фразами і неквапливими рухами завжди відчувається грунтовність і прихована сила.

«Повільно, але вірно» – такий девіз наполегливого Тельця, який знаходить відображення у всіх сферах його життя. Якщо Телець за щось взявся або в чомусь твердо переконаний, змусити його відступити просто неможливо. Ви можете годинами запевняти Тельця в тому, що він неправий, можете кричати на нього і навіть тупотіти ногами – Телець залишиться незворушним, як завжди, і не змінить свою точку зору. Втім, буває і так, що він – ні, не піддає сумніву свою правоту, – а все ж виходить з себе. На щастя, такі випадки дуже рідкісні, адже зазвичай спокійний і врівноважений Телець у своєму шаленому гніві дійсно страшний.

Знак зодіаку Близнюки

«Одна нога тут, інша там» – це вираз ніби спеціально створено для неспокійних Близнюків, які так багато хочуть дізнатися про життя і яким через те так не сидиться на місці. Спілкуючись з народженим під цим знаком Зодіаку, ви можете на деякий час забути про те, що можна і чого не можна, і взагалі, день зараз чи ніч, – Близнюки не сприймають обмежень і умовностей, втім, не чекають подібних безглуздих жертв і від вас.

Саме тому, якщо ви прочекали свого нового знайомого цілий вечір у призначеному місці, а зателефонувавши йому дізналися, що у нього раптом з’явилися в іншому місті термінові справи, можете бути впевнені в тому, що за знаком Зодіаку цей ваш знайомий – Близнюк. Пунктуальність – не його перевага, занадто багато речей, події і люди здатні відвернути його по дорозі до вас.

Вони завжди запізнюються, хоча завжди дуже поспішають. Речі, на які інша людина проходячи повз навіть не зверне уваги, можуть несподівано змусити допитливого Близнюка змінити свій курс. А адже ще у Близнюків є неймовірна кількість приятелів і знайомих (хоча, на жаль, мало друзів), зустріч з якими по дорозі гарантує їм щось цікаве – від обміну новинами до багатообіцяючих планів на вечір… не дивно, що у своєму стрімкому шляху Близнюки нерідко взагалі забувають про те, для чого вони вийшли з будинку.

Знак зодіаку Рак

Рак – найбільш завбачливий з усіх знаків Зодіаку. Найлегше відрізнити Рака від інших, спостерігаючи за тим, як він йде до своєї мети. Справа в тому, що завзятість в його характері поєднується з обережністю, тому Рак не схильний відступати, але і не йде напролом. Його тактика – міркувати, зважувати всі «за» та «проти» і вичікувати, обираючи зручний момент. Зате коли такий момент настане, Рак навряд чи втратить свій шанс.

Народженим під цим зодіакальним сузір’ям взагалі не властиві спонтанні, непродумані рішення, тому дії Рака вкрай рідко закінчуються невдачою. І в такому його поводженні схований секрет: справа тут не стільки в любові Рака перемагати, скільки в тих болісних переживаннях, які заподіюють йому невдачі. Будучи дуже чутливою натурою, Рак болісно сприймає будь-яку невдачу. У такі хвилини у нього опускаються руки, і він ще не скоро знаходить в собі сили для того, щоб рухатися далі вперед. Саме тому Рак завжди такий вдумливий та обережний: нові невдачі йому не потрібні.

Знак зодіаку Лев

Людина, народжена під зодіакальним знаком Лева, чудово вміє себе подати і любить бути в центрі уваги. Найлегше знайти Лева на вечірці або на світському рауті його неважко впізнати по впевненому блиску в очах і неквапливій, навіть ледачій ході.

Вдома, наодинці з самим собою, Леву нікому продемонструвати весь свій царствений лиск і блиск, а тому він воліє проводити більше часу на людях. Дивлячись на людину, народжену під цим благородним знаком Зодіаку, здається дивним, як багато в ній від справжнього Лева: вона величава і доглянута, а її манери бездоганні. Правда, на оточуючих вона дивиться трохи зверхньо, але така вже її царствена природа.

Важко сказати, що Леви вважають себе кращими або вищими за інших, однак те, що вони відчувають себе більш знаючими і досвідченими – безсумнівний факт. Лев переконаний, що знає, як слід чинити в тій чи іншій ситуації, і це легко прочитати в його повчальному тоні і поблажливій посмішці. Оточуючих може навіть дратувати любов Лева повчати завжди і скрізь, будь то робота або особисте життя. Сам Лев вважає таке своє втручання виправданим, адже він щиро хоче допомогти! Крім того, Лев здатний не тільки повчати, але і надавати щедре заступництво, в тому числі і матеріальну допомогу, проти чого навколишні, як правило, вже не заперечують.

Знак зодіаку Діви

Народжені під зодіакальним знаком Діви – природжені поціновувачі чистоти. Вперше прийшовши в будинок, де господиня Діва, ви можете здивуватися тому, який порядок панує в цьому помешканні.

Однак ще більше вас здивує той факт, що Діва не здатна ані хвилини всидіти на місці без діла. Не перестаючи ввічливо підтримувати з вами бесіду, вона може в той же час змахувати невидимі порошинки з полиць, мити посуд або навіть (якщо ви з нею близькі друзі) прасувати при вас постільну білизну! Однак якщо ви висловите їй своє здивування, вона здивується у відповідь: хіба вона щось робила? Наводити порядок у всіх сферах життя настільки у неї в крові, що вона цього навіть не помічає.

А от необхідність сидіти на одному місці, підтримуючи світську розмову, може перетворитися для народжених під цим зодіакальним знаком на справжнє катування. Неробство та пустослів’я вибивають Діву з колії, і якщо обставини змусять її піти на вечірку, вона якнайшвидше спробує покинути це незатишне збіговисько, зіславшись на невідкладні справи. А справ у працьовитої Діви і справді чимало.

Знак зодіаку Терези

Якщо за знаком Зодіаку ваш новий знайомий – Терези, і він справив на вас враження своєю жвавістю, чарівністю та люб’язністю, знайте: ви з ним познайомилися ще лиш наполовину. Характер справжніх Терезів неоднорідний і суперечливий. Він складається з різних полюсів, що змінюють один одного в залежності від примх його мінливого настрою.

Періоди бурхливої активності Терезів, коли їх енергія буквально б’є фонтаном, а робота в руках горить, з часом неминуче змінюються періодами повної апатії. В такі дні звичайні справи даються Терезам неймовірно важко, вони здатні цілодобово не виходити з дому і навіть не вставати з ліжка. Точно так і в повсякденному спілкуванні поведінка Терезів весь час демонструє різні грані. Сьогодні вони з вами ласкаві і милі, а завтра можуть бути непоступливими і примхливими.

Втім, яскраві крайності в настрої присутні в житті Терезів не надто часто. Набагато частіше можна зустріти Терези в так званій коливній фазі, коли стрілка їх мінливих почуттів гойдається з боку в бік, як маятник, не в силах визначитися. У такі періоди невизначеність відбивається і на обличчі, і на їх поведінці, і в думках, аж до того, що Терезам стає надзвичайно важко прийняти яке-небудь тверде рішення.

Знак зодіаку Скорпіон

Скорпіон – це воїн, до того ж, часто-густо, він кидається в бій, навіть не подумавши попередити про це оточуючих. Народженого під цим знаком Зодіаку ви дізнаєтеся відразу, як тільки поцікаветеся його думкою з якого-небудь питання. Що ж, ви самі цього хотіли: в своїй оцінці Скорпіон буде настільки ж безжалісний, як об’єктивний і вбивчо логічний. Навіть якщо аж до цього моменту Скорпіон мило фліртував з вами, ваше невинне запитання тут же перемкне його із сфери емоцій у сферу невблаганної логіки.

Ви хотіли, щоб він просто підтримав світську бесіду? Щоб всього лише погодився з тим, що «погода сьогодні хороша, чи не так?» Для нього – ні, неправда. Він готовий проаналізувати ваше питання і дати на нього докладну, вичерпну відповідь, якій позаздрить будь-який синоптик. Вся справа в тому, що Скорпіон не любить порожніх, нічого не значущих слів, і до того ж дуже правдивим і об’єктивним в оцінках.

Не дивно, що люди з острахом ставляться до Скорпіона, адже він подібним чином, чесно і правдиво, висловлює свою думку і на будь-який інший рахунок. Так, ця думка часом здатна окрилити тих, хто з ним поруч, проте іноді звучить як вирок. І що з того, що неприємні речі, які Скорпіон каже вам прямо в очі, відповідають істині? Люди не завжди хочуть знати гірку правду – особливо в такій відкритій, безапеляційній формі. Саме тому на світі так мало людей, які ставляться до Скорпіона спокійно. Його можна любити або ненавидіти всією душею, проте ігнорувати його не можна.

Знак зодіаку Стрілець

Стрілець – це людина-свято в кращому сенсі цього слова. Цей життєрадісний знак Зодіаку майже завжди перебуває в прекрасному настрої і готовий підняти настрій оточуючим. Завдяки цьому в галасливих компаніях так легко відрізнити Стрільця від інших знаків зодіакального кола: зазвичай Стрілець знаходиться в самій гущавині людей, в самому центрі подій, і сипле жартами без перерви. Він володіє рідкісним талантом заражати всіх навколо своїми яскравими емоціями, у чому йому допомагають його легкість, оптимізм і вроджений дар красномовності.

Дійсно, Стрілець здатний говорити без перерви, що робить його душею компанії на вечірках, однак у повсякденному житті – на роботі, в побуті – нерідко стомлює оточуючих. Крім того, балакучість Стрільця має і ще одну зворотню сторону: він так багато говорить, що не завжди встигає замислюватися над сказаним, через що здатний бовкнути зайве або необережним словом образити співрозмовника.

Саме тому Стрільця часто звинувачують у нетактовності, хоча справа тут швидше в його легковажності в поєднанні з патологічним невмінням кривити душею. Стрілець щирий, правдивий і не виносить лестощів. Інша людина, що володіє такими «незручними» для життя якостями в потрібний момент просто промовчить. Стрілець же, на жаль, дипломатично мовчати не вміє.

Знак зодіаку Козеріг

Чи траплялося вам зустрічати людей, які зовні виглядали скромними і поступливими, але коли доходило до справи, несподівано демонстрували свою тверду волю і незламний характер? Швидше за все, це був Козеріг. Саме цей знак Зодіака наділяє людей незвичайною завзятістю в досягненні мети, однак це завзятість не воїна, а дипломата.

Характер Козерога накладає відбиток і на його зовнішність, і на стиль його життя. Не дивно, що Козеріг виглядає м’яким і податливим, адже він дійсно ні з ким не збирається вступати в бій або поспішно рватися вперед, розштовхуючи супротивників ліктями. О, ні, ніколи! Замість цього він буде планомірно рухатися до своєї мети, і в цьому довгому шляху час – його друг, а не ворог. Доки його колеги поспішають і витрачають сили в боротьбі, Козеріг спокійно і впевнено йде вперед, і в результаті здатний залишити далеко позаду своїх спритних конкурентів.

Взагалі ці якості – спокій і впевненість – притаманні Козерогові практично у всьому. Він намагається триматися подалі від конфліктів і сварок, однак коли це не вдається, здатний зберегти холоднокровність і навіть стати третейським суддею.

Знак зодіаку Водолій

Водолій – справжній художник, він здатний не тільки бачити світ у всьому його дивовижному різноманітті і повноті, але й уважно помічати при цьому найдрібніші деталі. Завдяки таким якостям, дізнатися народженого під цим знаком Зодіаку нескладно: фліртуючи з вами на вечірці, Водолій буде щиро захоплюватися вашою красою, роблячи вам самі захоплені компліменти. Але він же в перервах між компліментами не забуде повідомити і про те, що колір помади вам не підходить, а фасон сукні непогано б змінити. Такі всі Водолії, які вміють поєднувати дитячу безпосередність і цілісне сприйняття світу з холодним аналітичним розумом.

Водолій, як справжній художник, не сприймає шаблонів і рамок. Він екстравагантний, незалежний і волелюбний, і змусити його зробити те, чого він не хоче, просто неможливо. При цьому, відстоюючи права на свою свободу, він ніколи не піде на відкритий конфлікт: Водолій надзвичайно миролюбний, і боротьба суперечить його натурі. Якщо він відчує, що його «пресують», то просто-напросто піде: ні оточуючі, ні навіть він сам змінити його незалежну природу не зможуть.

У побуті незалежність і непередбачувана, творча натура Водолія здатні діставляти йому чимало клопоту. Йому неймовірно важко вписатися в налагоджений ритм, працювати з 9-ї до 6-ти і слухняно виконувати вказівки керівництва. Зате в тих областях, де на нього ніхто не тисне і де він може застосувати нестандартний підхід, йому справді не знайдеться рівних.

Знак зодіаку Риби

Мабуть, у всьому Зодіакальному колі немає знака загадковішого від Риб. Глибини, в яких вони плавають, воістину бездонні, і залишають мало шансів простим смертним в них заглянути. Їх особа може бути безтурботно спокійною, а поведінка демонструвати мрійливість, байдужість і навіть деяку лінь. Навіть при всьому бажанні оточуючим навряд чи вдасться вивести Риб з себе: ні релігія, ні звинувачення, ні бурхливі сцени не здатні по-справжньому позбавити їх глибокої внутрішньої гармонії.

Навіть саме життя з його вічними проблемами і суєтою не в змозі змусити Риб подолати їх блаженну рівновагу і, засукавши рукави, рішуче взятися за справу. Навпаки, найчастіше вони воліють покладатися на Долю і, незважаючи на обставини, продовжують плисти за течією, відчуваючи в душі спокій і заспокоєння.

Втім, байдужими до всього на світі Риб назвати ніяк не можна. Просто зовнішні події мають для них не занадто велику вагу. Так, вони не будуть свідомо прагнути до кар’єрних вершин, слави чи грошей, однак якщо вже блага цивілізації з якоїсь причини самі звалилися їм на голову, Риби візьмуть їх як належне і спокійно оцінять.

Джерело