Hublot – бренд, про який говорять

Hublot - бренд, про який говорять
Hublot - бренд, про який говорять

Дорогі марки годинників часто володіють класичними формами. Виробники намагаються створити моделі, які підходять під одяг в певному стилі, та відповідають до дрес-коду.

З появою компанії Hublot багато що змінилося. Власник три роки готував до народження своє дітище, і воно справило враження. Годинники Hublot несли в собі дизайн авангарду і спорту. Вони явно відповідають преміум-класу, але не дотримуються класичних форм. Виробник зміг заявити про себе, при цьому відсік конкуренцію зі старшими брендами, гармонійно розмістившись у своїй ніші.

Hublot - бренд, про який говорять
Hublot – бренд, про який говорять

Особливості

Трохи нижче ми напишемо про найбільш затребувані моделі, які намагаються купити багаті люди світу. Простим покупцям не так-то просто буде отримати оригінал, але завжди можна знайти бездоганну репліку. Якщо перейти на www.kronos-shop.com.ua, то у вас буде шанс купити в Києві копії годинників, що відрізняються високою якістю.

Hublot - бренд, про який говорять
Hublot – бренд, про який говорять

Продовжимо про Hublot. Їх відмінність від інших торгових марок відразу помітно. Моделі досить об’ємні. У кожній простежується дивне поєднання металів, матеріалів і каменів, які раніше не ставали в одну групу. Можна побачити, як золото поєднується з гумою, кераміка зі сталлю, каучук доповнює платину, а діаманти засипають титан. Для одних це виглядає вульгарно, але інші виразно знаходять в даному стилі особливий шарм. Годинники бренду впізнаються по масивному корпусу, який нагадує ілюмінатор. Саме цього і домагався творець, випускаючи перші моделі. Також компанія стала першою, яка розробила каучуковий ремінець. Він відрізняється високим показником міцності, не стирається, не рветься. Люди, які вибирають ефектний зовнішній вигляд, вважають за краще купити під корпус ремінець зі шкіри алігатора. Натуральний матеріал дуже щільно облягає зап’ястя, але при цьому не натирає руку і не дає їй потіти.

Hublot – бренд, про який говорять

Звичайно, в репліках не зустрінеш крокодилячу шкіру і діамантів, але можна розраховувати на міцні матеріали, здатні гідно замінювати оригінал. Наприклад, ремінець для годинників Hublot китайський з каучуку буде наділений тими ж властивостями. Його важко порвати і зносити, тому не варто переживати, що гроші викинуті на вітер.

Hublot - бренд, про який говорять
Hublot – бренд, про який говорять

До чого придивитися 

Зрозуміло, що преміальні годинник дуже складно купити простому покупцеві. Вартість найдешевших моделей починається від восьми тисяч доларів. У цьому ціновому сегменті продається Classic Fusion. Бажаючим придбати легендарні Big Bang доведеться додати до першої суми ще стільки ж. Популярними представниками серій вважаються Jeans Steel і Berlutti All Black. Шанувальники бренду Hublot чекають з нетерпінням нових моделей і охоче їх купують. Їх не бентежить висока ціна, адже годинник, що поблискують на зап’ясті, говорять про високий статус власника.