IKEA відкриває онлайн продажі в Україні

Нарешті дочекалися IKEA в Україні

Шведська компанія IKEA вперше починає офіційні продажі в Україні, спочатку в режимі замовлення в інтернеті та доставки додому.

На українському сайті компанії вже доступний перелік товарів та ціни на них, але ще немає можливості замовити.

“Заходь, щоб ознайомитись з більш ніж 3600 товарів для дому, які покликані допомогти втілити нашу місію – створити краще життя для багатьох людей в Україні. Функція покупки буде активована незабаром, коли ми запустимо повноцінну версію веб-сайту”, – пишуть на сайті українського IKEA.

Джерела ВВС News Україна, близькі до компанії, вказують, що можливість замовити та оплатити товар з’явиться вже з наступного тижня. Про це офіційно повідомлять найближчим часом.

Вже працює лінія підтримки компанії, де кажуть, що зараз є можливість ознайомитись з цінами та асортиментом, а наступного тижня система продажу має запрацювати у робочому режимі. Деталі та вартість доставки також оголосять наступного тижня.

Швидкий порівняльний аналіз цін в IKEA Україна показує що ціни є нижчими за човників, які возять товар приватними авто через кордон.

Ще у вересні 2017 року компанія ухвалила рішення про вихід на український ринок, а у грудні оголосила про нього.

Проте вже у 2018 році очікування на відкриття повноформатного магазину в Україні не виправдались. Компанія оголосила, що це буде “новий міський формат”, а не звичний для Європи величезний торговий центр.

В червні 2019 року компанія почала набирати персонал, проте через проблеми з торговими площами відкриття магазину відклалось.

Відкриття планувалось на весну 2020 року, але воно затягнулось.

Видання “Економічна правда” 7 травня повідомило, що договір оренди меблевого рітейлера IKEA Україна з ТРЦ Blockbuster Mall у Києві вже підписаний, але у зв’язку з епідемією коронавірусу дата відкриття магазину IKEA поки що не оголошується.

error: Увага: Контент захищено від копіювання !!