Існує 4 типи фігури, і для кожної з них ми підібрали ідеальне плаття

Існує 4 типи фігури, і для кожного з них ми підібрали ідеальне плаття
Існує 4 типи фігури, і для кожного з них ми підібрали ідеальне плаття

Жіноча фігура, а зокрема форма сідниць, визначається 4 генетичними факторами, такими як положення тазу і кісток, розподіл жиру, розмір і форма сідничних м’язів і спосіб кріплення м’язів до кістки стегна. Це означає, що ми можемо зробити її пружнішою, збільшити об’єм або прибрати зайве, підібрати ідеальний одяг, спираючись на свій тип фігури і форму сідниць.

Найкращі варіанти одягу під кожен тип фігури.

Квадратна форма

Лінія тазових кісток і кісток стегна рівна, немає різкого переходу до талії, за рахунок чого фігура виглядає квадратною. Якщо у вас сідниці невеликого розміру і немає явного переходу талія-таз-стегно, швидше за все, ви володарка «квадратної» форми.

Яку сукню краще вибрати

Вибирайте багатошарові сукні, що створюють ефект об’єму, також зверніть увагу на оксамитові тканини. Якщо у сукні є бантик, який можна витончено зав’язати ззаду, то це безвідмовний спосіб додати собі об’єм там, де його хотілося б побільше.

Кругла форма

Стегна виглядають достатньо великими по відношенню до фігури. Якщо повернутися боком перед дзеркалом, можна побачити, що сідниці рівномірно об’ємні — від самого верху до низу сідниць і переходу до стегна.

Яку сукню краще вибрати

 

Гріх приховувати таку красу, але якщо хочеться трохи прибрати об’єм, ми радимо вибирати сукні, розкльошені до низу. Тут діє просте правило: чим ширший низ, тим вужчими здаються стегна. Добре підійде прийом відволікання уваги. Глибоке декольте, химерні комірці і — вуаля — круглі, об’ємні форми не так кидаються в очі.

Перевернуте сердечко

У власниць такого типу фігури верх сідниць — невеликий, весь об’єм сконцентрований внизу. Перехід від попереку до стегон різкий, немає нічого зайвого на боках. Цей жіночний тип — результат розподілу жиру на нижній частині сідниць і стегнах завдяки високому рівню естрогену.

Яку сукню краще вибрати

Вибираючи сукню, віддайте перевагу стилю «ампір» з завищеною талією. Також дуже вдало виглядатимуть прямі приталені сукні до середини колін, за рахунок того, що будуть розставлені акценти на грудях і талії, що вигідно підкреслить лінію стегон.

V-подібна (перевернутий трикутник)

Лінії стегон і тазу звужуються до низу і фігура виглядає як перевернутий трикутник. Якщо ваші плечі ширші стегон, швидше за все, ви також володарка V-подібної форми сідниць.

Яку сукню краще вибрати

Вибираючи сукню, в першу чергу зверніть увагу на те, щоб тканина була легкою, «повітряною», підхоплена під грудьми. Також виграшно виглядатимуть короткі шовкові ретросукні.

За матеріалами