Карпатський трамвайчик – особлива поїздка, що сподобається кожному

Для того, щоб уважно подивитись все цікаве під час мандрівки Карпатами, не обов’язково ходити пішки чи використовувати велосипед. Можна з комфортом проїхатись на унікальному карпатському трамвайчику. Це дуже популярна розвага під час відпочинку в Карпатах восени чи в будь-яку іншу пору року. Для того, щоб почати маршрут, необхідно добратись до смт. Вигода, що розташоване в Долинському районі. Саме тут і починається туристичний маршрут.

Як проходить поїздка на трамвайчику?

Трамвайчик невеличкий, оскільки він призначений для поїздок в гірській місцевості по пагорбам та у вузькому просторі. Транспортний засіб складається з компактного локомотива (де можуть поміститись дюжина людей) та двох вагонів. Вони відрізняються між собою:

  1. Перший більш дорожчий, зате комфортабельний та закритий. Тут є м’які сидіння. Ідеально підходить для відпочинку в дощові дні.
  2. Другий менш комфортабельний, проте відкритий, тому в ньому більш зручно споглядати та фотографувати неймовірні краєвиди.

Чим Вам запам’ятається особливий маршрут карпатського трамваю?

Вам не треба пішки ходити по карпатським горам, щоб побачити все найгарніше. Карпатський трамвай проходить по самим екологічним та гарним місцям. Після придбання квитка, Вас спочатку повезуть біля мальовничого берегу відомої річки Мізунки. 

Для того, щоб пасажири могли добре роздивитись чудові краєвиди, машиніст трамвая робить періодично зупинки. Де саме буде зупинятись цей цікавий транспорт?

  • Поруч з мостом, який розташований над річкою Мізунка.
  • Біля висячого болота Ширковець.
  • Унікальні джерела з мінеральною водою «Горянка».
  • Каскад неймовірного за красою Мізунського водоспаду
  • Станція Дубовий Кут.

Коли будете їхати на трамваї маршрутом назад, то побачите багато гарного. Наприклад, коли проїздите біля джерела «Дзюркач», то можете споглядати санаторій «Джерело Прикарпаття». Це унікальне місце, де колись мали відпочинок в Карпатах восени космонавти під час реабілітації.

Також Ви зможете під час цієї поїздки побачити унікальні лісничівки та справжні виробничі приміщення. Це допоможе познайомитись з особливостями давнього лісництва.

Цей маршрут карпатським трамваєм розрахований на один день, тому Ви не зможете сильно втомитись, а навпаки наберетесь енергією для нових підкорень гірських масивів.

А якщо хочете продовжити спогляданням красивою місцевою природою після маршруту, то можете зняти в Карпатах будиночок недорого. Для цього існують будиночки котеджі «Над Фермою», в яких Вам захочеться знаходитись все життя.