Це саме кекс із сухофруктів, а не кекс з сухофруктами. У ньому багато сушених ягід і дуже мало тіста. Кекс виходить яскравим, смачним і корисним. А головне – готується він швидко і легко.
Інгредієнти:
- 300-400 г суміші з горіхів і сухофруктів (автор використовувала родзинки, курагу, інжир і волоські горіхи);
- 2 яйця;
- 6 ст. л. цукру;
- 6 ст. л. борошна;
- 1/2 ч. л. розпушувачу для тіста.
Рецепт приготування:
1. Курагу та інжир порізати на шматочки і змішати з горішками і рештою сухофруктів. Можна посипати сухарями, щоб не осіли в тісті.
2. Яйця збити з цукром і додати в суміш сухофруктів.
3. Додати просіяне борошно та розпушувач, перемішати.
4. Форму змастити маслом і вилити в неї отриману масу, запікати в попередньо розігрітій до 180 градусів духовці близько 35-45 хвилин.
Можна готувати каву. Смачного ! 😉

