Кіноподорож по Європі: фільми, які перенесуть вас в інші країни

Кіноподорож по Європі: фільми, які перенесуть вас в інші країни
Кіноподорож по Європі: фільми, які перенесуть вас в інші країни

Краща добірка фільмів, які перенесуть вас в приголомшливі міста Європи: в романтичний Париж і Верону, динамічний Амстердам і барвисту Барселону. Влаштуйте собі кіновідпустку в улюблених місцях прямо зараз!

Париж, Франція. «Уїк-енд у Парижі»

Подружня пара через багато років після медового місяця повертається в Париж у намаганні освіжити шлюб. У столиці Франції вони зустрінуть старого приятеля, якому вдається вдихнути в охололі відносини нове життя.

Лазурний Берег, Франція. “Блакитний берег”

70-ті роки ХХ століття. Францією подорожує подружня пара. Здається, що Ванесса і Роланд вже не такі близькі, як були раніше, ніби вони стали дивитися в різні напрямки. Однак все може змінитися на березі моря, де життя тече у своєму розміреному і спокійному темпі…

Рим, Італія. «Велика краса»

Це історія міста, який за правом можна назвати сучасним Вавилоном. Сюди стікаються люди з усієї землі, і серед них дуже багато тих, кого прийнято вважати вершками суспільства. Але літній журналіст Джеп Гамбарделла бачить їх наскрізь, розуміючи прогнилу сутність, що ховається за позолоченим фасадом.

Верона, Італія. «Листи до Джульєтти»

Молода американка працює у Вероні, відповідаючи від імені Джульєтти на листи від тих, кого вразило нещасне кохання. Одного разу вона знаходить загублений лист з 60-х і вирішує відшукати відправницю. Разом з нею вони вирішують знайти колишнього коханого, якщо він ще живий.

Барселона, Іспанія. «Літня ніч в Барселоні»

Іспанський фільм – дебютна режисерська робота Дані де ла Ордена, яка розповість історію про велике кохання. Навіть не одну, а цілих шість. І всі такі різні: тут і підліткова любов, і зріла, нетрадиційна і несподівана, нещасна і самотня. Фільм-ода про красу справжніх почуттів припаде до душі романтикам різного віку, тим, хто тільки шукає свою любов, тим, хто вже знайшов, і тим, хто коли-небудь втрачав.

Амстердам, Нідерланди. «Місто очима кота»

Творці документального фільму розкривають секрети міста, показуючи його з незвичного ракурсу: очима тварин. Останні непомітно для людей навчилися пристосовуватися до вулиць і будівель, і досить часто відчувають себе як в звичній для них природі.

Брюгге, Бельгія. «Залягти на дно в Брюгге»

Рей і Кен — кілери-невдахи. Їх остання місія в Лондоні закінчилася грандіозним провалом. Бос в люті наказав напарникам відправитися в тихе містечко Брюгге і там дочекатися, поки вляжеться галас. Герої насолоджуються раптовим відпочинком, але небезпека наздоганяє їх навіть в цій тихій гавані.

Лісабон, Португалія. “Просто уяви!”

Ян — новий викладач в спеціалізованій школі для сліпих. Він упевнений в тому, що традиційні методи спрямовані на укорінення в інвалідах комплексів і практикує власну неортодоксальну програму, в якій учні ставляться в некомфортні і ризиковані умови, звикаючи долати труднощі. Ян будує для молодих людей власну модель навколишнього світу, але чи дійсно це піде його підопічним на користь?