Квітковий гороскоп: яка ти квітка за датою народження

Квітковий гороскоп: яка ти квітка за датою народження
Квітковий гороскоп: яка ти квітка за датою народження

Впізнай себе у квітці

Для народжених влітку

Дзвоники

1 червня – 11 червня

Люди, народжені під цим знаком, дуже консервативні, вони жахаються будь-яких змін, навіть переставляння меблів для них – майже стресова ситуація. Дім, сім’я, діти – це їхній оплот і твердиня, тільки там вони почуваються добре та впевнено. Люди цього знака полюбляють мандрувати.

Стокротки

12 червня – 21 червня

Люди, народжені під цим знаком, помірковані і обережні: полюбляють тихі сімейні бесіди, плітки; їм не притаманні сміливість і романтизм. У житті Строкотки домагаються всього завдяки наполегливості та працелюбності, а нерідко й вичікуванням. Люди цього знака завжди потребують уваги, ніжності, турботи, вони вміють постояти за себе.

Тюльпан

22 червня – 1 липня

Люди, що народилися в цей час, вишукані, скромні та стримані. І якщо їх не зрозуміють, підведуть або зрадять – вони надовго запам’ятають це. Тому люди цього знака часто почувають себе самотніми, хоча й оточені знайомими, рідними, близькими та друзями. Вони добрі, милі, чуйні, вміють знаходити прекрасне в житті, попри все залишаються оптимістами.

Біле латаття (лілея)

2 липня – 12 липня

Люди, народжені в цей час, відзначаються холодною, гордою красою, різноманітністю інтересів і захоплень, мають вишуканий смак. Вони впевнено та комфортно почуваються в будь-якій ситуації та легко долають усі перешкоди. У своїх симпатіях вони дуже консервативні, примхливі, полюбляють самотність. Вони небалакучі, мають багато як друзів, так і ворогів, проте їхнє кредо – вірність і надійність.

Фіалка

13 липня – 23 липня

Люди, що народжені під цим знаком, завжди привертають загальну увагу. Зазвичай вони ховаються в тіні, але в будь-яку хвилину готові вийти на перший план та взяти все, що їм належить. Люди цього знака живуть за законами, зрозумілими лише їм. Вони часто дратують інших і вступають у конфлікти із своїм середовищем. Можуть бути дратівливими і конфліктними, тому з ними слід поводитися обачно й обережно. Проте здебільшого це порядні люди, вірні друзі, цікаві співрозмовники.

Шипшина

24 липня – 2 серпня

Шипшину голіруч не візьмеш – колеться. Так само й людина, народжена під цим знаком. Вона майже не нападає, тільки захищається за допомогою шпичок. І робить це дуже вдало. Це ніжні, добрі, люди, беззахисні й безпорадні перед життєвими негараздами. Колючки для них – це єдиний захист. М’якість, доброта, мрійливість – ось риси, притаманні людям цього знака. Підтримайте їх у лиху годину – і вони віддячать вам увагою, відданістю та теплом.

Соняшник

3 серпня – 12 серпня

Люди, народжені в цей час, улюбленці сонця. Соняшник – не лише їхня квітка – символ, це й захист, і лікування. Навіть якщо вони просто дивляться на цю квітку, то заспокоюються, набираються впевненості у власних силах. Соняшник – квітка для тих, хто знайшов своє місце під сонцем. Людей цього знака успіхи не засліплюють, а конфлікти і перешкоди не спиняють. Вони завжди рухаються до мети. І роблять це хоч повільно, проте наполегливо та вперто, не звертаючи уваги на дріб’язкові проблеми.

Троянда

13 серпня – 23 серпня

Троянда – королева квітів. Людям, народженим у цей час, багато в чому заздрять, проте вміння троянд захищатися, робить їх неприступними. Вонигідно виходять із будь-яких ситуацій, хоча це потребує зусиль і нерідко призводить до перевтоми. Тому людям цього знака слід повсякчас піклуватися про своє здоров’я.

Дельфіній

24 серпня – 2 вересня

Люди, що народилися в цей час, невибагливі й аскетичні. Щоправда, невибагливі вони тільки до себе, а до свого оточення та друзів у них зовсім інші вимоги. Людям цього знака життєво необхідно навчитися відрізняти добро від зла та давати відсіч недоброзичливцям, бо інакше їх звинувачуватимуть геть в усьому.

Для народжених восени

Гвоздика

3 вересня – 11 вересня

Люди, народжені під цим знаком, мають непростий характер. З одного боку, вони прихиляють до себе своєю прямотою та відвертістю, а з другого – створюють безліч проблем. Дитячу безпосередність і романтизм люди цього знака зберігають протягом усього життя, і щасливий той, хто зможе це побачити та розпізнати за зовнішньою неприступністю. Але, якщо людина – Гвоздика покохає, то вірно і на все життя.

Айстра

12 вересня – 22 вересня

Ця квітка розвіює тугу й смуток осені. Так і людина – Айстра завдяки веселій вдачі та відчайдушності, може знайти вихід навіть у безнадійній ситуації. За що б не бралися люди цього знака, усе в них виходить якнайкраще. Це найніжніші, найдобріші, найвродливіші люди. Головне: не ображати, не кривдити цих людей.

Верес

23 вересня – 3 жовтня

Люди, народжені під цим знаком, витончені, вишукані натури, хоч зовні непримітні. Вони справжні друзі, що ніколи не кидають у біді, і немов магніт, притягують до себе. Чуйні, добрі, до того ж прекрасні фахівці, вони мають золоті руки й розумну голову та знають собі ціну.

Камелія

4 жовтня – 13 жовтня

Камелія – це квітка-символ людей, що мають приємну зовнішність і витончені, вишукані смаки. Це люди, що вміють тримати свої емоції під контролем, як позитивні, так і негативні. Ось чому з ними так легко і приємно спілкуватися. Вони завжди привітні, добрі, прості, стійкі, сильні духом, мають неабиякі акторські здібності, проте іноді розважаються і пустують як діти. Тримайтеся ближче до таких людей – і зможете уникнути негараздів та труднощів.

Бузок

14 жовтня – 23 жовтня

Бузок – символ розквіту, свіжості, молодості. Люди, народжені під цим знаком, старанні, самовпевнені, цілеспрямовані, проте не прагнуть бути лідерами. Вони добрі та чуйні, із задоволенням допомагають слабшим, мають прекрасну пам’ять.

Фрезія

24 жовтня – 2 листопада

Фрезія – квітка, що символізує завзятість, наполегливість, безстрашність. Люди, народжені під цим знаком, дуже привабливі, завжди викликають симпатії, навіть попри зайву впертість. Щоб досягти успіху у своїх справах, їм варто бути дипломатичнішими. Для інших людей вони завжди веселі та врівноважені, хоч іноді це лише маска. Люди – Фрезії знаходять утіху в спілкуванні з дітьми, які дарують їм найбільшу радість.

Орхідея

3 листопада – 12 листопада

Жодна з екзотичних квіток не привертає до себе такої уваги, як орхідея. Ця квітка прекрасна, елегантна й водночас таємнича та загадкова. Такі й люди, народжені в цей час. Орхідеї відрізняються вродою, добрі й справедливі, живуть за законами совісті, працьовиті і терплячі. Спілкування з ними робить людей кращими.

Півонія

13 листопада – 22 листопада

Недовгий вік у цієї квітки, проте людям, народженим під цим знаком, можна не турбуватися про своє здоров’я: якщо будуть розумно та плідно працювати, розумно організовувати працю та не забувати про відпочинок. Живуть люди цього знака довго, їх люблять у сім’ї та колективі. У Півоній складеться все добре й навіть дуже добре, якщо вони будуть стриманішими та мовчазнішими.

Гладіолус

23 листопада -30 листопада

Гладіолус – вишукана квітка, але люди, народжені під цим знаком, як правило, не відрізняються особливими талантами. Проте вони старанні та працьовиті й можуть досягти чималих успіхів, у них геть відсутнє почуття заздрості, не вміють вихвалятися своїми досягненнями, а також співати дифірамби іншим. З ними варто дружити, працювати, любити їх. Любов Гладіолуса – те саме, що лебедина любов: одна і на все життя.

Для народжених взимку

Кульбаба

1 грудня – 12 грудня

Кульбаба – символ весняного тепла. Людям, народженим під цим знаком, необхідна постійна увага. Їх екстравагантність іноді переходить усі межі, але їм усе пробачають, бо вони зігрівають та освітлюють наше життя. За що б не критикували Кульбабу, вона вміє вміло захищатися й завжди буде виправдана, бо краще за всіх може зробити справу, за яку бореться, вражаючи своєю старанністю та наполегливістю.

Лотос

13 грудня – 22 грудня

Лотос – символ чистоти. Народжені під знаком лотоса неординарні, сильні, навіть екзотичні особистості. Вони відрізняються розумом, красою, талантами. Проте люди цього знаку часто навіть не помічають своєї оригінальності. Інколи їм не вистачає гнучкості та дипломатичності в ставленні до інших, проте їм майже все минається, бо завдяки своїм рисам вони й освітлюють, і зігрівають усіх, хто поруч.

Едельвейс

23 грудня – 31 грудня

Ця квітка росте високо в горах. Люди, народжені в цей час, схожі на неї – тендітні, непримітні, здаються недосяжними та загадковими. Вони потребують тепла, чуйного ставлення, натомість обдаровуючи друзів своєю щедрістю. У них надзвичайно розвинене почуття братерства, яке робить їх сильнішими та витривалішими. У коханні і справах люди – Едельвейси прості, їм подобається робити подарунки близьким і всім тим, хто їм подобається.

Тирлич

1 січня – 10 січня

Тирлич – загадкова квітка, що символізує літнє тепло. Народженим під цим знаком притаманна загадковість і таємничість, потайливість і відлюдкуватість. Вони наполегливі в досягненні своєї мети, енергійні, люблять і вміють працювати, отримують від роботи справжнє задоволення. Це прекрасні виконавці та керівники. У сімейному житті Тирличі – подарунок долі. Тільки остерігайтеся їх скривдити, бо вони дуже страждають від образи та болю.

Чортополох

11 січня – 20 січня

Чортополох – скромна квітка, на яку мало хто звертає увагу. Люди, народжені в цей час, зовні неприступні, горді, зарозумілі; вони не вміють чинити опору, ліпше відійдуть убік і не втручатимуться в суперечки. Вони завжди наполегливо працюють, проте їм притаманна зайва метушливість. Люди цього знака добрі та чуйні, надійні друзі. У сімейному житті з ними нелегко, бо вони присвячують себе справі, а не сім’ї. Їх треба сприймати і любити такими, як вони є.

Безсмертки (сухоцвіт)

21 січня – 31 січня

У цей час народилися люди, що ніколи не падають духом, витривалі і непохитні, вони вміють перебороти все. Перемоги людини-Безсмертника просто блискучі. Люди цього знака досить скромні, проте завжди стежать за модою. Їхній елегантності та вишуканості нерідко заздрять, однак у них досить сили, щоб подолати всі труднощі і негаразди.

Омела біла

1 лютого – 10 лютого

Люди, народжені в цей час, наділені чарівною, магічною силою. Вони завжди помітні, «перші між перших», хоч і не намагаються привертати надмірну увагу інших. Ці люди вживаються не з усіма, проте якщо їм добре, то вони радують усіх навколо. Жінки, народжені під цим знаком, занадто цікаві і допитливі, їм подобається ризик і небезпека. А чоловікам варто робити ставку на спорт.

Беладонна

11 лютого – 19 лютого

Життя людей, народжених у цей час, не завжди безхмарне. Їм буває досить важко будувати взаємини в сім’ї, на роботі, з друзями, хоча вони працелюбні, талановиті, розумні і красиві. Беладонна – скромна красуня. Такі й жінки, народжені під цим знаком. Попри зовнішній спокій у них досить сили та енергії, щоб дати відсіч усякому, хто зазіхатиме на їхню незалежність. Чоловіки, народжені в цей період, можливо, не відзначаються особливою вродою, проте вони вміють працювати без утоми, не покладаючи рук.

Мімоза

20 лютого – 29 лютого

Люди, народжені під цим знаком, схожі на квітку мімози: дуже чутливі, беруть близько до серця найменші образи та непорозуміння, люблять комфорт і затишок. Вони практичні, терплячі, готові до труднощів. Прекрасні працівники, завжди сумлінно виконують свою роботу, жертвують собою. У коханні та дружбі для них найголовніше – взаємоповага. Іноді здається, що люди цього знака підступні. Проте насправді це зовсім не так. Просто в такий спосіб вони борються за виживання.

Для народжених весною

Мак

1 березня – 10 березня

Мак – чарівна квітка, краса якої дурманить і паморочить голову. Так само вражає та зваблює краса людей, що народилися під цим знаком. Маку необхідно вірити у власні сили, тільки тоді він зможе досягти успіху і у справах, і в особистому житті. Він життєлюб, з ним завжди легко. Мак – гурман у всьому, тільки не в їжі. Йому не варто зловживати м’ясними стравами. Овочі, фрукти та ягоди – це для нього основне джерело вітамінів і прекрасного настрою.

Лілія

11 березня – 20 березня

Лілія – місячна квітка. Народжені під цим знаком – витончені натури, чарівні й таємничі. Лілії схильні до маскараду, створення міфів і загадок. Їхній розум, тіло й серце рідко коли бувають у гармонії, проте, незважаючи на це, вони вміють бути щасливими. Люди цього знака сильні і витривалі, впевнені у своїх силах.

Наперстянка

21 березня – 31 березня

Наперстянка – яскрава пурпурова квітка. Такі й люди, народжені під цим знаком. Вони сміливі й рішучі, рідко помиляються, ніколи не розгублюються , завжди знаходять оптимальне рішення в будь-яких, навіть у найзаплутаніших життєвих ситуаціях. Проте від постійної напруги часто втомлюються. Тому варто навчитися дбати про своє здоров’я.

Магнолія

1 квітня – 10 квітня

Люди, народжені під цим знаком, честолюбні, завжди прагнуть бути першими, проте їм буває важко досягти мети через надмірну самовпевненість та небажання прислуховуватися до порад інших. Вони дуже вразливі, хоч і не демонструють свою вразливість. Людина – Магнолія прагне прикрасити не лише свій дім і своє робоче місце, вона хоче дарувати тепло й красу всім, хто їй милий і дорогий. Люди цього знака прекрасні друзі. З ними можна розпочати будь-яку справу – успіх гарантований.

Гортензія

11 квітня – 20 квітня

Люди, народжені під цим знаком, цікаві, екстравагантні особистості, хоч трохи нерішучі та сором’язливі. Творчість і ніжність – їхнє життєве кредо в роботі і коханні. Це великодушні та щедрі люди, проте така широта душі часто дратує інших, особливо коли від Гортензії чекають на конкретну допомогу.

Жоржина

21 квітня – 30 квітня

Жоржина – розкішна, прекрасна квітка. Людям, що народилися в цей час, властивий максималізм, який заважає їм у досягненні мети. Жоржинам слід бути зваженими, розраховувати свої сили, триматися золотої середини та сліпо не сподіватися на успіх. Люди цього знака занадто довірливі, їх легко обвести навколо пальця.

Конвалія

1 травня – 10 травня

У людей, народжених під цим знаком, щира та відкрита душа. Вони чисті, занадто довірливі та наївні. На роботі їх завзятість і наполегливість іноді дратують інших. Жінкам – Конваліям потрібний надійний захисник, справжній чоловік.

Портулак

11 травня – 21 травня

Люди, народжені під цим знаком, недовірливі та боязкі. Вони в усьому вбачають підступ, пастку, не довіряють навіть коханим. Дуже бояться зради, особливо не прощають її близькій людині. З такими людьми важко й удома, і на роботі, а в коханні – особливо. Проте як вони вміють радіти навіть дрібним знакам уваги! Таких людей необхідно берегти. Вони допомагають нам відчувати і бачити радості життя.

Ромашка

22 травня – 31 травня

Люди, народжені під цим знаком, яскраві та сильні особистості, вони завжди приваблюють до себе, але зрозуміти їх буває важко. І вони, і ті, хто перебуває поруч, увесь час розвязують проблемне питання: «любить чи не любить ?». Вони привабливі зовні, спритні й допитливі, але інколи зазнають поразок через зайві вагання та метушню. До них тягнуться люди, бо Ромашки немов випромінюють позитивний заряд енергії. Можуть бути підступними заради кар’єри чи просто спортивного інтересу.

Джерело