Ліжко з висувними ящиками – найкращий вибір для невеликої квартири

Невелика площа квартири – дуже часта проблема багатьох сімей, а тому їм доводиться або терпіти незручності, або пристосовуватися. Останній варіант найбільш прийнятний, тому різні фішки та лайфхаки, які дозволяють ефективніше використовувати простір, завжди в ціні. І помічником в цій справі може бути навіть ліжко.

І якщо в спальні розмістити комод або повноцінну шафу не виходить, то вмістке ліжко стане справжнім порятунком. Тому сьогодні редакція «Коліжанки» продемонструє найкращі варіанти таких незвичайних, але дуже функціональних ліжок. Придивися, можливо, ти захочеш прикупити (або навіть змайструвати своїми руками) щось подібне.

Ліжко з висувними ящиками

Таке ліжко не тільки надійно збереже будь-які потрібні для дому речі, але і стане прикрасою інтер’єру.

А ці меблі стануть справжнім порятунком для всіх поціновувачів гарного взуття.

Дитяче ліжко з висувними ящиками точно пригодиться кожній молодій сім’ї.

Висувні ящики на коліщатках не дряпають підлогу, а тому підходять для будь-якого покриття.

Причому ящиків може бути не один і навіть не два, а значно більше. Тому немає необхідності тримати разом несумісні речі, наприклад,взуття та рушники.

Якщо ліжко розташовується не в кутку кімнати, то можна віддати перевагу варіанту з шістьма ящиками.

До речі, ось так двоспальне ліжко з висувними ящиками виглядає у відкритому вигляді.

У деяких випадках можна вибрати навіть височенне ліжко, на яке потрібно підійматися по сходах. Проте місця для зберігання тут – сила-силенна.

Але іноді і ящиків для речей буває мало. Тому все ліжко може бути однією суцільною шафою.

Але якщо місце потрібно тільки для постільної білизни, то можна обійтися і однією-двома скромними скриньками, не перетворюючи місце для сну в переповнену речами валізу.

Велика кількість ящиків і поличок перетворює ліжко в багатофункціональне сховище, де є місце і для пледу, і книгам, і навіть посуду.

Сьогодні виробники здатні зробити ліжко на замовлення, враховуючи будь-які побажання, а тому і матеріал, і розмір, і, звичайно ж, кількість висувних ящиків можна замовити на свій смак.

Тому одні вибирають заради зберігання речей і економії місця …

А інші розглядають ліжко з висувними ящиками ще і як можливість урізноманітнити інтер’єр, додати йому нотку оригінальності.

Як бачимо, реалізація ідеї може бути різною: висувні системи, коробки що викочуються, розпашні шафки, підйомні механізми … Тому при скромній житловій площі нерозумно залишати простір під ліжком невикористаним. До того ж наявність висувних ящиків додає інтер’єру функціональності, дозволяє зручніше організувати побут.

А яка з цих ідей тобі припала до душі? Поділися своїми міркуваннями в коментарях.