Мода 2017 ювелірної біжутерії на обручки

Мода 2017 ювелірної біжутерії на обручки
Мода 2017 ювелірної біжутерії на обручки

Мода 2017 ювелірної біжутерії на обручки

З кожним роком закохані все частіше вибирають незвичайні обручки, з цікавим дизайном, незвичайними каменями, оригінальним гравіюванням. Сьогодні ми пропонуємо вашій увазі головні тренди і новинки сезону 2017.

В ювелірному інтернет-магазині Zbird.com.ua Ви можете підібрати модні обручки з платини, білого золота в тому числі модні обручки з діамантами.

Платинові обручки 2017

Платина як метал для обручок стає з кожним роком все більш популярною. Насправді модні обручки з платини можуть абсолютно не відрізнятися від білого золота зовні, але на руці Ви будете відчувати їх приємну вагу, яка підкреслить цінність і вагомість ваших відносин.

Геометрія 2017

Незвичайні геометричні візерунки або форма обручок – головний модний тренд сезону . Чим різкіше і чіткіше межі, чим більш незвичайний дизайн, тим краще. Нехай з практичної точки зору найбільш зручним залишаються прості форми, модників цього сезону труднощі експлуатації обручок не хвилюють.

Якщо з різних причин Ви все ж потребуєте більш суворий і стриманий дизайн обручки, радимо придивитися до більш класичних моделей – наприклад, це золоті і платинові обручки з рівними гострими або зрізаними краями.

До речі, така мода активно поширилася в цьому році і на кільця для заручин . Модні ювелірні бренди в цьому році навіть запропонували в прямому сенсі цього слова квадратні кільця для заручин!

Комбіноване золото в обручках

Комбінація білого і жовтого золота – не просто модне і красиве рішення для дизайну обручок, але і дуже практичне. Якщо обручки в металі певного кольору раніше зобов’язували вас носити в поєднанні з ними тільки прикраси, годинник і запонки того ж кольору металу, тепер про це обмеження можна забути.

Гравіювання на обручках

Якщо раніше найпопулярнішими типами гравіювання на обручках були знаки любові, імена молодих або дата весілля, сьогодні все більша кількість пар воліють модне гравіювання з відбитками пальців кожного з подружжя на обручках. Нанести гравіювання можна як на внутрішню частину кільця, так і на зовнішню – все залежить від вашого взаємного бажання і рішення.

Обручки корони

Мода на кільця-корони з’явилася не сьогодні, але тільки зараз ці незвичайні, асиметричні дизайни стають все більш популярними в якості обручок. Думка, що таку обручку буде незручно носити щодня, швидше за все помилкова: ювеліри давно подумали про ваш комфорт і зробили краї навіть таких незвичайних моделей плавними і обтічними, щоб Ви часом не пошкодили ні сам виріб, ні оточуючі предмети.

Оригінальний дизайн і незвичайні візерунки

Запит на такий дизайн існував давно, але з кожним роком дизайнери і ювеліри зачаровують світ новими шедеврами, які молодята зустрічають з натхненням і готовністю зв’язати свою долю з такою прикрасою на довгі роки.

Половинки одного цілого

Суть цього оригінального рішення: ідея дизайнера обручок в повній мірі розкривається тільки тоді, коли пара зустрічається. Без другої половинки пазл просто не зійдеться – дуже глибоко і символічно.

Радимо також прочитати про те як вибрати коштовний камінь-талісман по жіночому імені

Мода 2017 ювелірної біжутерії на обручки
Мода 2017 ювелірної біжутерії на обручки