На допомогу майстрам ручної роботи

Важко заперечувати, що речі, виготовлені своїми руками, мають особливу привабливість, неповторною енергетикою.

І це не залежить від того, хто автор – людина, що осягає ази, або визнаний майстер, досвід якого підтверджений перемогами на численних виставках.

Різноманітність творчих напрямків

Ручна робота, як магніт. Вона притягує і не відпускає. Серед найбільш улюблених занять – вишивання. Майстрині це роблять за допомогою ниток, бісеру, стрічок. Єдина перешкода на шляху створення шедевра – складний пошук якісних матеріалів і оригінальних схем. Сьогодні таку проблему вирішує інтернет-магазин вишивки.

Говорячи простіше, тут рай для творчості, який не обмежується лише фантазією і фінансовими можливостями. Правда, є один недолік: величезна кількість пропозицій. Тому необхідно або заздалегідь чітко визначитися із запитом, або бути готовим провести тут чимало часу і придбати кілька оригінальних заготовок і унікальних виробів. У всякому разі, розгулятися фантазії точно вдасться. Адже на сторінках магазину представлені ті види творчості, про які не знають дачі досвідчені хендмейкери.

Для дитячої творчості

Найкращий подарунок дитині – дати можливість створити своїми руками річ, якої всі будуть захоплюватися. Діти люблять, коли їх хвалять, але не завжди знають, що потрібно для цього зробити: заспівати, станцювати, прикрасити, зліпити?

У світі творчості багато занять, які будуть цікаві і хлопчикам, і дівчаткам:

 • робота з бісером, вишивати яким можна навіть по дереву;
 • створення іграшок;
 • квіллінг;
 • декупаж;
 • скрапбукінг;
 • моделювання;
 • валяння;
 • плетіння;
 • малювання;
 • вишивання;
 • аплікація.

Будь-яке з видів творчості зажадає від хлопців зосередженості, посидючості, фантазії, дисципліни. Рукоділля дозволяє тренувати акуратність, увага до деталей і вміння досягати результату. Поштовхом для початку роботи, яка стане захопленням на все життя і навіть способом заробітку, можуть стати:

 • заняття в садку або школі;
 • подарунок близьких;
 • побачений зразок;
 • відвідування інтернет-магазину разом з батьками.

Кращий спосіб заманити дитини і навчити ручному ремеслу – купити готовий набір для конкретного виробу: зі схемами, матеріалом, інструкціями. В майбутньому буде досить тільки схем і заготовок. Але головне в такому починанні то, що це може стати улюбленим проведенням часу для всіх членів сім’ї.

Справа для душі

Починати ніколи не пізно. Достатньо бажання, а інструменти і матеріали легко купити в інтернет-магазині вишивки. Для початківця найскладніше – визначитися з вибором. Можна спробувати себе у всьому або зосередитися на конкретному мистецтві.

Традиційна вишивка передбачає використання кольорових ниток-муліне, які можуть бути бавовняними, вовняними, лляними, шовковими, акриловими. Важливо правильно розрахувати їх витрата. Оскільки початківцям зробити це буває складно, краще купити вже готовий набір. Канва з нанесеним малюнком – теж гарне рішення для новачків, дітей та просто бажаючих приємно провести час за улюбленим заняттям. Обов’язково знадобляться голки: гобеленові (для вишивки хрестиком) і гострі швейні (для гладі).

Правильне натяг канви забезпечують пяльци, багатий вибір яких також представлений в «голочки». Виготовляють їх, найчастіше, з дерева і пластмаси. Розмір і форма залежать від задумки автора: круглі, гобеленові, настільні верстати.
Затребуваним матеріалом для творчості є бісер. Він використовується з незапам’ятних часів і популярний донині. Бісер підходить для вишивки по тканині і дереву, а також для плетіння іграшок, аксесуарів, декору.

Навіть звичайний папір стає унікальним матеріалом для майстрів. А вже з тонких кольорових смужок для квілінгу можна творити чудеса!
Завжди в ціні саморобні іграшки-сувеніри. З метою навчання або цікавого проведення часу можна використовувати магазинні заготовки, а потім зайнятися розробкою власного дизайну. Для цієї роботи найкраще підходять фетр і зваляність вручну шерсть.

Складно перерахувати всі види діяльності, створені людською фантазією. Важливо, щоб пошуки необхідного інвентарю та матеріалів не вбили бажання творити.

З турботою про умільців

Творити і прикрашати картини, ікони, рушники, сумочки, чохли і вишиванки завжди простіше і цікавіше, коли є ідея і якісний матеріал.

Намистини, камені, дріт, волосінь, кришталь, стрічки, тканини, стрази, паєтки від зарубіжних і вітчизняних виробників; інструменти та органайзери – це лише малий перелік того, що може знайти відвідувач на сторінках інтернет-магазину «Голочка».