НА МОРЕ З ДИТИНОЮ: ЦІКАВІ ФАКТИ ПРО КУПАННЯ У МОРСЬКІЙ ВОДІ

НА МОРЕ З ДИТИНОЮ: ФАКТИ ПРО КУПАННЯ У МОРСЬКІЙ ВОДІ
НА МОРЕ З ДИТИНОЮ: ФАКТИ ПРО КУПАННЯ У МОРСЬКІЙ ВОДІ

Чим корисне море для дитини?

Коли дитина купається у морі і дихає морським повітрям у нього очищається кров, підвищується гемоглобін, а також зміцнюється імунітет. До того ж, у морській воді міститься велика кількість йоду, що благотворно позначається на роботі мозку, щитовидної залози. При дослідженнях вчених були відзначені цікаві факти, що чим частіше дитина буває на морі і купається у морській воді, тим вищими стають його інтелектуальні здібності: поліпшується пам’ять, концентрація уваги.

Якщо ваша дитина сильно дратується через дрібниці, постійно вередує, часто плаче, то це можна виправити (якщо, звичайно, немає медичних показань, тобто захворювань нервової системи,) купанням у морській воді, яке позитивно позначиться на нервовій системі. Яким чином це відбувається? Із давніх-давен існує таке лікування як псаммотерапія. Це лікування гарячим морським піском. Коли дитина вийде з води, витріть його рушником і нехай походить по розігрітому піску. Фахівці вважають, що псаммотерапія – це відмінний засіб, що поліпшує кровообіг, обмін речовин, а також заспокоює нервову систему.

До речі…

Морська сіль, яка накопичується на шкірі дитини, після купань у морі, надає свої лікувальні властивості ще протягом місяця, після того як ви повернетеся із відпочинку. Це так званий «соляний плащ».

Рекомендації, щоб пляжний відпочинок із дитиною не був зіпсований

  1. Будьте уважні і стежте за тим, щоб дитина не пила морську воду, так як у ній можуть бути збудники кишкової палички і гепатиту А.
  2. Не перебувайте з дитиною на пляжі в саме пекло. Це загрожує сонячним і тепловим ударом.
  3. Не забувайте дитині одягати головний убір.
  4. Використовуйте сонцезахисні креми.
  5. Частіше пропонуйте малюкові пити воду.
  6. Не залишайте дитину грати під палючим сонцем.
  7. Слідкуйте за тим, щоб дитина перебувала у воді не більше 7-10 хвилин, щоб уникнути переохолодження. Купатися краще з інтервалом 25-30 хвилин.

Джерело