Напівкруглі душові кабіни Равак – краса, зручність та ергономічність

Напівкруглі душові кабіни Равак – краса, зручність та ергономічність

Популярність душових кабін стрімко зростає – ще зовсім недавно вони вважалися всього лише альтернативою повноцінної ванни, а сьогодні можуть бути встановлені навіть в тандемі з нею. Звичайно, виробники (зокрема і компанія Ravak) враховують інтерес споживачів саме до цього різновиду сантехнічних товарів, тому розширюють асортимент душових кабін, поповнюючи його нестандартними рішеннями.

Однією з найпопулярніших варіацій звичайного душового боксу можна вважати напівкруглі моделі, які встановлюються в кутку ванної кімнати і займають мінімум вільного місця. Нескладно здогадатися, що саме їхня компактність слугує причиною зростання користувацького попиту.

5 переваг напівкруглих душових кабін

Звичайно, невеликими розмірами перелік переваг душових кабін Равак напівкруглої форми не обмежується – є цілий ряд параметрів, завдяки яким вони виграшно виглядають на фоні розробок конкуруючих брендів. Оригінальні напівкруглі душові кабіни представлені на сайті ravak.com.ua. Саме вони характеризуються наявністю очевидних сильних сторін, які важно не помітити у процесі пошуку та безпосередньо експлуатації.

  1. Якість на «Відмінно». Тут і додати нічого – як і всі інші розробки відомого чеського бренду, душові кабіни, виконані у напівкруглому форм-факторі, відрізняються надійністю, безпечністю у використанні та стійкістю до перепадів температури. У процесі їх виготовлення використовуються лише якісні матеріали та надсучасні технології, тому їхня якість просто не здатна викликати нарікання в процесі експлуатації.
  2. Стильний зовнішній вигляд. Складно не звернути увагу на те, що дизайнери компанії Равак прикладають усі можливі зусилля для досягнення дійсно ідеальних результатів. Виглядають брендові напівкруглі кабіни просто неймовірно – кожна лінія та деталь продумана до найменших дрібниць. 
  3. Адекватні ціни та можливі знижки. По-перше, однією з найголовніших переваг брендової продукції є повна відповідність вартості параметрам якості. По-друге, Ravak є сучасною клієнтоорієнтованою компанією, тому періодичні акції та помітні знижки на деякі позиції модельного ряду – достатньо популярна практика.
  4. Ергономічність. Як уже згадувалося вище, «фішкою» напівкруглих кабін є зручність у експлуатації – починаючи з моменту встановлення і закінчуючи регулярними водними процедурами. 
  5. Функціональність. Кутові душові кабіни, як і моделі з традиційним форм-фактором, можуть бути оснащені системою гідромасажу, термостатом, підсвіткою, пристосуванням для використання ефірних олій.

Напівкругла душова кабіна – ідеальне рішення для користувачів, яких турбує питання економії вільного простору, іміджевість сантехнічних пристроїв та їхня максимальна адаптивність до умов використання.