fbpx

Наталія Мосейчук: Прошу репост усіх, хто прочитав! І Ви просіть! Це звичайні сільські люди. Прості. Їм ніхто не відповідає на листи. Всі двері зачинені…

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Поки ніхто не оцінив)
Loading...

А що б Ви зробили, якби Вам подзвонила мама помираючого п’ятирічного хлопчика? Змогли б Ви їй щось пообіцяти? Щось втішне сказати? Заспокоїти?

Я не змогла. «Ми звичайні сільські люди. Прості. Нам ніхто не відповідає на листи. Всі двері зачинені». Кожного разу, коли так голосить мама – це страшно. Мами так кричать двічі в житті: коли дають нове життя і коли ховають своїх дітей. Денису зараз 5ть. Вперше хвороба прийшла в три. Здолали. Зараз повернулася. Гострий мієлоідний лейкоз. Треба пересадка. А це щонайменше 120 тисяч євро.

Я чесно сказала мамі Любі із далекого села на Франківщині, що черга на сюжети в ТСН у нас величезна. Треба рятувати і стукати. Всіх знайомих та незнайомих людей молю: давайте гуртуватися і рятувати Дениска. Святий Миколай нам у поміч.

Ps тезка Дениса – МАГОЛА – якому ви за два дні зібрали необхідну суму вже в Італії. Його готують до пересадки. Дай Бог все мине і малого обніму в Борисполі.

КАРТКА ПРИВАТБАНКУ

5168 7573 8529 6795

Кіщук Петро – батько

5168 7573 4997 4644

Кіщук Любов – мама

097 8500242 – мобільний телефон

Прошу репост усіх, хто прочитав. І Ви просіть.

Прошу поширити це прохання усіх журналістів. Ви знайомі із багатьма «сильними світу». Можливо, хтось із цих людей зверне увагу на маленького Дениска. Дякую.

Наталія Мосейчук

Be the first to comment

Напишіть відгук