Ніхто не хворіє від холоду. Не тримайте дітей вдома!

Ніхто не хворіє від холоду. Не тримайте дітей вдома!
Ніхто не хворіє від холоду. Не тримайте дітей вдома!

Хоча застуда, відповідно до своєї назви, часто виникає від переохолодження, спроба “кутати” дитину – не найкращий варіант захистити її від хвороби.

Давно відомо, що діти, яких оберігають від протягів, хворіють на грип і ГРВІ в 8-10 разів частіше за тих, яких систематично загартовують.

Хочеш, щоб малюк не хворів? Тоді веди його гуляти!

З приходом холодів якось само собою скорочується кількість прогулянок на свіжому повітрі. Та й тривалість теж.

Але ж саме тривале перебування на свіжому повітрі надійно зміцнює захисні сили організму.

Іншими словами, чим частіше ви з дитиною виходите на вулицю, тим більша ймовірність того, що її організм дасть впевнену відсіч атакуючим вірусам.

Якщо вранці в віконце заглядає сонечко, прогулянка, не дивлячись на мороз, повинна відбутися

Справа в тому, що ласкаві промінчики не тільки сприяють виробленню вітаміну D, але і підвищують настрій. А оптимісти, як відомо, хворіють рідко. І врахуй, що до обіду сонце буде вже не таким корисним. До речі, у дітлахів, які гуляють вранці, до середини зими навіть спостерігається загар. Особливо він помітний, коли малюк знімає шапочку.

Цілюща сила морозного повітря теж доведена:

Щільність кисню і легких іонів в зимовому повітрі набагато вища, ніж в теплу пору року, а це сприяє підвищенню тонусу нервової системи, оптимізує обмін речовин і нормалізує вироблення гормонів. Крім того, морозне повітря містить меншу кількість бактерій і вірусів, а деякі взагалі гинyть.

Позбавляємо дітей від соплів. Швидкий спосіб. Мамам на замітку!