Обов’язково ДВІ СКЛЯНКИ ВОДИ перед сніданком! Звички, які допоможуть вам СХУДНУТИ!

Обов'язково ДВІ СКЛЯНКИ ВОДИ перед сніданком! Звички, які допоможуть вам СХУДНУТИ!
Обов'язково ДВІ СКЛЯНКИ ВОДИ перед сніданком! Звички, які допоможуть вам СХУДНУТИ!

ЗВИЧКИ, які допомагають схуднути

1. Зважування

Зважування вранці після того, як ви сходили в туалет, показує більш точний результат, ніж зважування вдень. Те, що ви їсте і п’єте протягом дня, може сильно змінювати результати. Візуальне нагадування про вашу фактичну вагу щоранку допоможе бути дисциплінованим і мотивованим.

2. Випийте склянку води

Одна або дві склянки простої води перед сніданком можуть допомогти вам схуднути. У воді немає калорій, але вона насичує і знижує апетит, тому, можливо, ви не захочете після цього багато снідати. Вода також стимулює метаболізм, допомагаючи спалювати калорії.

Як правильно пити воду натщесерце?

Дієтологи рекомендують щодня випивати склянку води відразу після пробудження, тобто натщесерце. Така звичка не рекомендується людям з гіпертонією, схильністю до сильних набряків і сечокам’яною хворобою. Але для більшості, щоденне вживання склянки води абсолютно нешкідливо і робить тільки позитивний вплив. Зрозуміло, якщо дотримуватися кількох простих правил:

  • Випивати стакан води необхідно протягом 10 хвилин після пробудження. Вода повинна бути негазованою, чистою, але некип’яченою. Підійде фільтрована, в пляшках, джерельна і тала вода.
  • Після вживання склянки води необхідно поснідати, але не раніше, ніж через 30-45 хвилин.

3. Тренування перед сніданком

Вранці робіть помірні вправи, перш ніж сісти за стіл. Фізичне навантаження перед сніданком змушує тіло спалювати більше жиру, тому що воно використовується в якості “палива”.

Ефективні вправи для схуднення живота і боків в домашніх умовах

За матеріалами: Оксана, дієтолог