Підступний гороскоп: яку підлість можна очікувати від знаків Зодіаку

яку підлість можна очікувати від знаків Зодіаку
яку підлість можна очікувати від знаків Зодіаку

Причини для негативного ставлення можуть бути самими різними, а тому краще, що ми можемо зробити для власної безпеки, це знати, якого підступу і гидот можна очікувати від конкретної людини. Найкраще про це розповість професійний астролог.

Овен

У момент найвищого роздратування Овен не відповідає за свої дії. Це перше, і найважливіше, що потрібно знати про представників даного знаку. Овна не можна назвати підлою людиною. Він чесний, добродушний і досить взаємний. Але на грубість завжди відповідає грубістю, причому, повертає своїм кривдникам в триразовому розмірі.

Овен надзвичайно імпульсивна людина, яка спочатку робить, потім думає. Даний факт підтверджується і статистикою, згідно з якою Овни частіше за інших стають винуватцями вбивства в стані афекту.

Телець

Телець – це вовк в овечій шкурі! Під маскою спокійної і врівноваженої людину ховається мстива особистість, яка не заспокоїться, поки не поверне борг кривдникові. Однак найболючішим питанням в житті Тельця, є питання грошей і матеріального достатку. Чужі успіхи, підвищення по службі і виграші в лотерею ця людина переживає важко.

До навколишніх, які багатші і успішніші за нього, підопічний Венери відчуває заздрість і в будь-який момент здатний підставити підніжку, просто з почуття заздрості.

Близнюки

Наскільки небезпечними можуть бути Близнюки, знають лише люди, яким доводилося близько взаємодіяти з підопічними Меркурія. Справа в тому, що Близнюки – неймовірні лицеміри, які завжди і скрізь шукають вигоду.

Навіть близько спілкуючись з вами і називаючи вас своїм другом, ці люди не упустять шанс збагатитися за ваш рахунок. Підбурювання, маніпуляції, плітки, підроблення – Близнюк піде на все, щоб добитися свого і прибрати зі шляху людини, яка заважає.

Рак

Якщо говорити про небезпеку, яку варто очікувати від Рака, то цю людину можна назвати самим добрим і простодушним представником зодіакальною плеяди. Він живе «без каменя за пазухою», не заздрить чужому багатству і вміє прощати людей, які зробили йому боляче.

Єдиний мінус, Рак – дуже депресивний і песимістичний знак. Тривале спілкування з ним здатне ввергнути в депресію самого явного оптиміста і веселуна. Своїм ниттям, своїми страхами і сумнівами ця людина доводить оточуючих до сказу.

Лев

Самолюбний і егоїстичний Лев вважає себе найбільш гідним представником людського племені, і дуже дратується, коли виявляється, що це не так. Зачепивши самолюбство Лева можна очікувати найгіршого, адже ця людина дуже болісно переживає свої невдачі, особливо якщо вони стали надбанням громадськості.

У Лева багато зв’язків, адже, як правило, це досить впливова людина, а значить, він докладе всіх зусиль і витратить будь-які гроші, щоб розтоптати і знищити свого ворога. Лев зробить це на публіку, адже тільки так він заспокоїть власне самолюбство.

Діва

Особистості знаку Діва – дріб’язкові, жадібні і жахливо педантичні. Вони обожнюють порядок, а всіх, хто створює хаос, Діви тут же записують в свої вороги. На вигляд це доброзичливі і навіть турботливі створіння, які кожному готові допомогти і дати слушну пораду. Але життя показує, що підопічні Меркурія – вправні інтригани, які заради досягнення своєї мети переступлять через будь-яку людину.

Більш того, ніхто не здогадається, що підлість в їхнє життя прийшла з боку Діви. Ці люди дуже обережні і виверткі.

Терези

Терези мріють про гармонію, але щоб домогтися бажаного, потрібно володіти рішучістю, якої у цих особистостей немає. Вони переводять оточуючих постійними сумнівами, в будь-якій ситуації намагаються сховатися за чужу спину, і перекласти відповідальність на інших людей.

До того ж більшість Терезів абсолютно не бажає працювати, а тому, щоб забезпечити собі життя, представники даного знаку готові на будь-яке шахрайство. Навіть якщо в результаті їх дій постраждає знайома людина, Ваги підуть на це, адже мета виправдовує засоби.

Скорпіон

Скорпіон не знає півзаходів. З цією людиною можна або дружити, але тільки близько, всерйоз і надовго, або ворогувати. Всі інші для нього лише засіб для досягнення цілей, а значить, нічого не значущі люди. Маючи здатність впливати на людей, підопічний Марса може створити будь-яку капость чужими руками. А ось зі своїми ворогами Скорпіон розправляється самостійно.

Володіючи неймовірною мстивістю, представник даного знака буде роками виношувати план помсти, але обов’язково здійснить його, чого б це не коштувало. У цьому весь Скорпіон.

Стрілець

Негідник, який підживлює внутрішню енергію за рахунок створення конфліктних ситуацій.

Там де бійка, крики і скандал-там Стрілець у своїй рідній стихії. Немає скандалу?Не проблема, Стрілець його створить. Енергію-то брати звідкись треба.

Козеріг

На багатьох людей Козеріг справляє гнітюче враження. Це досить владна людина, яка нікому не довіряє і вважає свою думку єдино вірною. Козеріг розважливий і підступний, а значить, якщо з вашою допомогою він може досягти своєї мети, ви обов’язково станете розмінною монетою в його грі.

По суті це справжній енергетичний вампір, який піймав свою «жертву», не відпустить її, поки не висмокче всю енергію. І домовитися полюбовно з бездушним Козерогом вам точно не вдасться!

Водолій

Водолію нічого не потрібно від оточуючих людей, а тому навмисно він не стане завдавати нікому шкоди. Інша справа люди, які втручаються в життя підопічного Урана і намагаються диктувати йому свої умови. Водолій не терпить тих, хто намагається обмежувати його свободу і заганяти його в рамки.

З такими особистостями він бореться злісно і нещадно. І ще. Водолій не та людина, яка буде зберігати вірність. Навіть якщо вчора він клявся вам у коханні, завтра може зрадити, не відчуваючи при цьому і краплі сорому.

Риби

Здебільшого Риби – виражені альтруїсти, які бажають усім добра і намагаються кожному прийти на допомогу. Від них не варто чекати підлості, однак якщо ви станете нехтувати цими людьми і їх добрим ставленням, підопічні Нептуна смертельно образяться на вас.

Ці особистості не стануть розробляти план помсти, але якщо підвернеться випадок відігратися за свою образу, Риби цього не пропустять. В іншому ж представники цього знака частіше страждають від непристойних вчинків оточуючих, ніж самі завдають їм шкоди.

Джерело