Півтори години для себе: 12 найкращих комедій для жінок

Півтори години для себе: 15 найкращих комедій для хорошого вечора
Півтори години для себе: 15 найкращих комедій для хорошого вечора

Хороша комедія – запорука гарного настрою!  Подивіться на дозвіллі – ви отримаєте заряд позитиву і естетичного задоволення!

Почни спочатку

Що важливіше: престижний диплом або вроджені здібності й гострота розуму? Майя вже втратила будь-яку надію на престижну роботу й одразу опинилася в одній корпорації поруч із пихатими акулами бізнесу. Неважливо, що залишилося в минулому, головне — завжди можна почати спочатку.

Нестерпні леді

Коли мова йде про матерів чи батьків-одинаків, в голову відразу ж приходить шопінг, гонитва за красою і здоров’ям, а також негаразди в сімейному житті, як з батьками, так і підростаючим поколінням. Але невже в цьому і є сенс щастя? Незабаром у героїв буде можливість дізнатися відповідь, але вони повинні докласти для цього максимум зусиль.

Зелена книга

Багатий і талановитий музикант наймає охоронцем балакучого Тоні. Як не дивно, він найменше придатний для подібної роботи. Тоні не дарма отримав прізвисько Базіка; плюс він зовсім не вміє користуватися столовими приборами, проте вміє махати кулаками. Вони відправляються в турне, яке назавжди змінить їх життя.

 

Дружина напрокат

Лікар Денні вже не такий молодий, але це дозволяє йому придумувати все більш витончені способи для знайомства з вітряними дівчатами. Серед них згодом знаходиться й та, в яку він закохується, однак його ж брехня грає з ним в злий жарт. Дівчина знаходить у нього помилкове кільце, і тепер вимагає показати дружину, з якою нібито розлучається сам герой.

100 речей та нiчого зайвого

Кращі товариші Пауль і Тоні знаходяться на порозі багатомільйонного статку. Раптово вони вирішують довести один одному, що матеріальні речі не мають для них значення. Головна умова спору — відмовитися від усього майна, але все йде не за планом, коли вони знайомляться з чарівною дівчиною…

Замерзла з Маямі

Люсі Хілл — типова кар’єристка. Вона звикла до теплого клімату Маямі та способу життя цього міста. Дівчина не зупиниться ні перед чим, щоб зробити ще один крок вгору на шляху до успіху, який для неї означає великі гроші. Відрядження в крижану глушину Міннесоту стало для Люсі не найприємнішим сюрпризом, особливо коли вона натрапила на холодний, як місцевий вітер, прийом мешканців містечка.

Більше, ніж друг

Коли невпевнений у собі ріелтор дізнається, що син його давньої подруги схожий на нього, як дві краплі води, він намагається з’ясувати, що сталося між ними шість років тому, коли вона шукала донора для штучного запліднення. Тоді вони сильно напилися, а результат герой побачив тільки зараз.

 

Серцеїд

Досвідчений дамський серцеїд на ім’я Алекс будує разом з сестрою неординарний бізнес, мета якого – розбивати закохані пари за бажанням клієнта. У цьому у них раз по раз з’являється успіх, поки одного разу герой не стикається з воістину ідеальною романтичною парою.

Я худну

Спортсмен Женя кидає Аню через те, що дівчина має зайву вагу. Аня вирішує, будь що скинути зайві кілограми. На допомогу дівчині приходить Коля, який так само, як і вона, захоплюється здоровим способом життя. На шляху до своїх цілей з ними відбуваються неймовірні пригоди.

Нянька за викликом

Після зради чоловіка сорокарічна жінка з двома дітьми переїжджає до Нью-Йорка в пошуках нового життя. Там вона заводить випадковий роман з хлопцем, який на 15 років молодший за неї. Вона не готова до таких відносин, проте її коханець абсолютно щасливий та мріє про більше.

Я не знаю, як вона робить це

Фільм – яскрава екранізація життя жінки, яка намагається будувати кар’єру і одночасно ростити дітей. Кейт працює менеджером на біржі. Її праця – це щоденне нервування та операції з мільйонами доларів. Але серце героїні знаходиться в іншому місці, там, де її чекають двоє чарівних дітлахів, до яких вона щодня повертається.

Таллі

Марло народжує третю дитину, до того ж у однієї з її старших дітей аутизм. У жінки не вистачає часу на себе і відносини з чоловіком. Брат радить їй найняти няню, адже не можна все життя звалювати турботи тільки на свої плечі. Так у житті героїні з’являється дівчина Таллі, а з нею і великі зміни…