По всій Україні ввели карантин через коронавірус, – Сюмар

Кабмін ухвалив рішення про введення карантину на загальнонаціональному рівні. Через коронавірус заборонили проведення масових культурних, спортивних та розважальних заходів, а також навчальний процес у школах та університетах.

Про це повідомила Вікторія Сюмар за результатами засідання уряду.

В Україні ввели карантинні заходи на 3 тижні. Такі заходи необхідні, аби зупинити поширення коронавірусу по країні.

Від завтра на три тижні. До 3 квітня,
– повідомила Сюмар.

Які заходи впроваджують

  • закриття навчальних закладів;
  • заборону масових зібрань понад 200 осіб. Це стосується і спортивних заходів, які можуть без глядачів відбуватися, і культурних заходів;
  • закриття авіасполучення з деякими країнами.

Також буде закрита більша частина контрольних пунктів пропуску. Зазначають, що з 219 КПП лишиться 49 пунктів, які будуть обладнані місцями для карантину.

Сюмар також повідомила, що під час засідання уряду, з держбюджету вирішили виділили 100 мільйонів гривень на закупівлю товарів індивідуального захисту у приватних внутрішніх компаній.

Що передбачає карантин

Карантин це заборона проведення масових заходів, розважальних, спортивних подій, відвідування навчальних закладів. Також карантин передбачає припинення відвідування хворих в стаціонарах під час епідемій грипу.

Раніше головний санітарний лікар України Віктор Ляшко зазначав, що карантин буде запроваджено лише після реєстрації випадків внутрішньої передачі інфекції в країні.

Джерело