Подарунки близьким: як, кому та що обирати

Подарунки близьким: як, кому та що обирати
Подарунки близьким: як, кому та що обирати

Напередодні будь-яких свят особливо актуальним є запитання про те, що подарувати близьким людям – як тим, із якими нас об’єднують родинні зв’язки, так і з тими людьми, з якими ми щодня бачимося на роботі в офісі чи зустрічаємося на вихідних, аби розслабитися й “розвантажити” думки після тих-таки буднів в офісі. Розкласти по поличках основні нюанси вибору подарунків для різних типів близькості наших знайомих ми спробуємо в цій статті, а магазин подарунків tops.ua пропонує на вибір чималу кількість товарів за різними категоріями та на будь-який смак, які неодмінно стануть оригінальними та цікавими подарунками для Вас та Ваших близьких!

Що подарувати дружині, чоловіку чи батькам – тема, яку, здається, уже чималу кількість разів розбирали, натомість нерідко виникає запитання, що подарувати друзям чи колегам. Нижче ви прочитаєте інформацію, як подарувати задоволення від презенту вищезазначеним персонам, а також і дітям меншого віку.

Подарунок дитині

Переважно саме дітям найлегше вибрати подарунок, оскільки вони дуже часто щиро й відверто зізнаються дорослим, що хотіли б отримати на свята, або ж складають довжелезні листи Санті, де зазначають, що хочуть отримати під ялинку у різдвяну ніч. Родинна гра може бути особливо цікавим варіантом, до того ж, вона згодиться всім членам сім’ї. А подарунок кошеняти чи кумедного маленького песика точно гарантуватиме Новий рік, який запам’ятається в душі малечі на довгі роки!

Що вибрати на подарунок друзям

Особливої уваги заслуговує вибір подарунків друзям. До цього потрібно поставитися з великою відповідальністю, надавши перевагу тим речам, які складають частину хобі чи є зацікавленням ваших друзів.

Для любителей порибалити, для шалених пропагандистів активного відпочинку, велосипедистів і так далі на подарунок підійде щось зі спорядження, або ж зручний спортивний та еластичний одяг, який можна сміливо одягати у вологу погоду чи в сильний холодний вітер. Краще наперед узгодити, чи немає певних речей в арсеналі у ваших друзів – так, у такий спосіб подарунок не буде надто великим сюрпризом, проте ви й не подаруєте таку річ, якої уже не потребує ваш товариш.

Обираємо подарунок колегам

НЕ дарують колегам дорогі презенти, оскільки це може поставити людину в незручне становище або ж чимось її зобов’язати. Канцелярські дрібниці здаватимуться надто банальним подарунком. У такому випадку можна подарувати фоторамку чи альбом для фотографій, оригінальну чашку (можна навіть замовити хенд-мейд горнятко від кераміста), або ж замовити пісню на радіо (якщо ви впевнені, що цю хвилю – чи радіо загалом – слухає ваш/-а колега; або ж у день її прокручування увімкніть брехунець якнайгучніше).

Обирайте та даруйте з теплом! Вибирайте найкраще на tops.ua!