Повірте в диво у новорічну ніч !

Повірте в диво у новорічну ніч !
Повірте в диво у новорічну ніч !

Напередодні Нового Року так хочеться поринути у новорічну казку, яку ми найчастіше бачимо в кіно. Коли дім наповнюється пахощами ялинки, сміхом друзів та рідних. Під звук бокалів та бризки шампанського годинник пробиває 12 раз, а за вікном летять сніжинки, покриваючи землю сніжною периною зими. Всі намагаються швидко загадувати бажання, адже потрібно встигнути до останнього удару, щоб здійснилось. Саме новорічна ніч така загадкова і тоді трапляються всі дива. І хоч проходять роки та  змінюються люди,  все одно залишається  в глибині душі щось, що  заставляє нас повірити у диво.

Тяжкий був рік і ніхто не знає, яким буде наступний. Однак ми чекаємо закінчення цього року із надією, що всі біди і нещастя залишаться в старому році, а Новий рік принесе нове краще життя. І так з року в рік… Здається, з наукової точки зору така банальність: міняється календар, але для всіх нас це велике дійство. І це добре, що в такий важкий період для нас залишається віра і надія, а це означає, що ми живем!

Новий рік розпочинає ще одне свято – це народження Христа, коли люди мають можливість випросити всіх ласк для себе і кращу долю для нашої Батьківщини. Наближаються чудові свята – час, коли вся сім’я збирається разом за спільною молитвою та колядою. Час,  коли ми прикрашаємо наші домівки ялинками та гірляндами, відволікаючись від тієї буденності. Пампушки, кутя, весела коляда, новорічні вогні та море позитиву – ось, що нас чекає найближчим часом. Не вистачає лише одного – снігу, щоб ялинка набрала свого новорічного шарму, а під ногами почувся морозний скрип.

Бажаю Вам, щоб Новий Рік був для Вас тією новорічною казкою, де багато радості, сміху та щастя.  А маленький Ісусик нехай принесе у Ваш дім багато здоров’я та любові! І не забувайте загадувати бажання, адже дива трапляються, допоки люди вірять в них ! 😉

Автор : Оксана Солтівська

Повірте в диво у новорічну ніч !
Повірте в диво у новорічну ніч !