Ремонт ванної кімнати: як правильно підібрати сантехніку?

Людям, які збираються робити ремонт ванної кімнати, потрібно добре продумати, як облаштувати приміщення, яку сантехніку і меблі підібрати в інтер’єр. Саме на питанні вибору сантехніки ми і зупинимося. Якщо ви цікавитеся сантехнікою від виробника Коломбо – на цьому сайті представлені всі базові моделі – від ванни до унітазу. Вам залишається тільки вибрати відповідну модель, виходячи з декількох параметрів.

Підбираючи сантехніку, важливо враховувати ряд параметрів:

  • матеріал;
  • розміри;
  • форма;
  • спосіб установки;
  • країна виробник.

Не забувайте, що всі предмети інтер’єру повинні поєднуватися між собою. Тому спочатку продумайте дизайн ванної кімнати, а вже виходячи з цього, підбирайте сантехніку.

Матеріали

Акрил – один з найбільш затребуваних на сьогоднішній день матеріалів. Вироби з нього недорогі, але при цьому дуже практичні. У чому перевага акрилу? Перш за все, це легкість. Тому акрилову ванну зможе легко встановити і одна людина. При цьому, незважаючи на легкість, матеріал дуже міцний. Є дуже широкий асортимент акрилових ванн, в тому числі і у виробника Коломбо. Такі ванни дуже добре утримують тепло і не створюють шуму при падінні води. За такими виробами потрібен і правильний догляд – наприклад, засоби в складі яких є абразивні речовини для чищення акрилу не підходять. Краще використовувати більш легкі засоби – наприклад, пінку.

Сталь. Зі сталі роблять не тільки ванни, але і сучасні умивальники. У чому перевага цього матеріалу? Він більш міцний, ніж акрил, і не буде так «грати» під вашим вагою. Потрібно тільки вибрати модель з більш товстими стінками. Тоді і шум від падіння води буде не так помітний.

Чавун. Переваги цього матеріалу – його міцність, надійність, довговічність. З мінусів – висока ціна виробів і велика вага. До того ж, такі ванни з часом можуть жовтіти, тому потрібно уважно стежити за їх очищенням.

Кераміка – один з кращих матеріалів, який використовується для виробництва умивальників і унітазів. З плюсів – гігієнічність, простота в догляді, стильний зовнішній вигляд виробів. З мінусів – велика вага, відносно висока ціна матеріалу. Можлива поява відколів, якщо на поверхню такого виробу впаде гострий або важкий предмет. Незважаючи на недоліки, кераміка високо цінується виробниками і дизайнерами.

Вибір ванни і раковини

Вибираючи ванну, визначтеся в першу чергу з матеріалом і формою вироби. Для маленьких ванних кімнат більше підійде прямокутна і кутова модель. Для великих приміщень краще підібрати круглу, овальну, кутову ванну або традиційну прямокутну модель. Стильно виглядає окремостояча ванна. Тоді потрібно буде заздалегідь продумати всі комунікації і підібрати вертикальний змішувач.

Підбираючи раковину, переконайтеся, скільки у вас є вільного місця в приміщенні. Якщо місця достатньо, тоді ви можете поставити умивальник тюльпан з оригінальним п’єдесталом або напівп’єдесталом. Є ще один варіант – поставити подвійну раковину з тумбою. Таке рішення оцінить будь-який дизайнер. Оригінально виглядатимуть два асиметричних дзеркала над умивальником.

Якщо місця мало, тоді краще підійде раковина з тумбою. Можна поставити ще кутову раковину, якщо місця дійсно обмаль. Але пам’ятайте, що зручніше зберігати усі речі для ванної саме в такій тумбочці. Тому по можливості вона повинна бути широкою. Якщо хочете додати родзинку в інтер’єр – поставте накладний умивальник оригінальної форми.

Унітаз + біде

Якщо ви хочете купити унітаз, – на сайті цієї фірми ви знайдете як класичні, так і сучасні моделі, моделі для дітей. Виробник Коломбо створив лінійку сантехніки, максимально пристосовану до потреб замовників. Ви можете вибирати: поставити підвісний унітаз з біде, або підлогову модель. З точки зору зовнішнього вигляду і економії простору підвісні моделі підійдуть набагато краще. Виробники пропонують і компактні моделі сантехніки. Наприклад, компакт біде ідеально впишеться в невелике приміщення.