Рік Тигра 2022 — яким він буде, гороскоп для всіх знаків зодіаку

Рік Тигра 2022 — яким він буде, гороскоп для всіх знаків зодіаку
Рік Тигра 2022 — яким він буде, гороскоп для всіх знаків зодіаку

2022 рік водного Тигра: гороскоп для дванадцяти знаків Зодіаку

Гороскоп для Овна (21 березня — 19 квітня)

Якщо Овен закриє всі гарячі питання у 2021, то вогняному знакові №1 казково щаститиме у 2022. Особливо в другій половині року. За умови, що запальний Овен буде ще й спостережливим, то точно зірве джекпот! Замість традиційних поривів, знаку доведеться навчитися думати стратегічно і не рубати зопалу. Якщо Овни попрацюють над собою, Тигр не раз допоможе і в кар’єрі, і в любові. До речі, про кохання. Тут однозначно будуть зміни, навіть якщо ви давно в парі. Можливо, другій половинці дадуть хорошу посаду або новий цікавий проєкт, який в цілому вплине на ваше спільне життя.

Гороскоп для Тільця (20 квітня — 20 травня)

Початок року стане періодом затишшя і занурення у свій внутрішній світ. На цей час краще зупинити бурхливу діяльність. Щоб досягти багато чого ззовні, доведеться заглянути глибше у власні думки. Це допоможе зробити великий ривок у другій половині року.

Не варто йти на авантюри в справах амурних і грошових: обдурите лише самого себе. Займіться спокійними побутовими справами, навчанням і спілкуванням з сім’єю. І про фінанси: при можливості не позичайте нікому грошей на сумнівні затії або проекти.

Гороскоп для Близнюків (21 травня — 21 червня)

У 2022 знакові №3 потрібно зустрітися віч-на-віч з усіма невирішеними проблемами, до яких Близнюки так і не зважилися підступити в 2021. Якщо зумієте сприйняти все як захопливу гру, а не випробування, Тигр подвійно віддячить за вміння ризикувати і бути рішучим. Фінансовий гороскоп для Близнюків обіцяє стабільність. Це чудовий час, щоб накопичити подушку безпеки або вкладати гроші у вартісні проекти. А ось в любові доведеться потренуватися і прислухатися до почуттів, а не діяти лише раціонально.

Гороскоп для Рака (22 червня — 22 липня)

Завдання №1 у новому році — попрацювати над самооцінкою і вірою в себе. Список справ такий: не реагувати на непрошену думку інших й управління власними емоціями. Не плануйте спонтанностей: поїздки, зміна роботи і розрив відносин можливі, але тільки за наявності хорошої стратегії. А ось на початку літа — прекрасний час, щоб попрацювати над стосунками або закохатися. Для тих, хто в парі, зірки обіцяють конфлікти і можливий розрив, де ініціатором буде Рак.

Гороскоп для Лева (23 липня — 22 серпня)

Блакитний водяний тигр обіцяє бути добрим для представників знака, які зуміють перебороти свій консерватизм і вивчити нове. Те, що чудово спрацьовувало в кар’єрі або любові раніше, в новому році може дати осічку. Тому варто підготуватися заздалегідь, ніж потім зализувати рани через власну самовпевненість. Тут не йдеться про глобальні зміни і життя з чистого аркуша: навчитеся бачити незвідане в звичному. Що стосується фінансів, Левам в 2022 варто поекономити. А ще це не найкращий час інвестувати або робити великі покупки, в яких ви сумніваєтеся. Про кредити навіть не йдеться!

Гороскоп для Дів (23 серпня — 22 вересня)

Дівам варто тримати себе в тонусі: психологічному і фізичному. Адже на вас чекає низка змін у всіх сферах життя. А якщо хочете рухатися вперед, доведеться залишити позаду всі комплекси і сумніви. Час романтики і спілкування:

Весна. Діви будуть настільки чарівними, що кількість знаків уваги від шанувальників змусить переживати партнера. Влітку вам захочеться розібратися в собі, тому вирушайте у відпустку без компанії, якщо хочете зрозуміти бажання свого серця. Сімейних людей може очікувати криза у відносинах і конфлікти, але вони ведуть тільки до виходу на наступний рівень розуміння і насолоди один одним.

Гороскоп для Терезів (23 вересня — 22 жовтня)

Рік Чорного Водяного Тигра порадує Терезів новими відкриттями на професійному і любовному фронті. Щоб справи просувалися швидше, доведеться попрацювати над оточенням. Озирніться: навколо вас дійсно ті, хто щиро раді за перемоги і вміють допомагати? І скільки б ви не розривалися в своєму бажанні догодити всім, все ж в багатьох ситуаціях доведеться вибрати одну сторону.

У любові варто проявляти ініціативу: так шанси знайти половинку різко зростають. У грошових справах стійко себе відчують ті, у кого є хороша подушка безпеки. Інакше ризикувати не варто.

Гороскоп для Скорпіона (23 жовтня — 21 листопада)

2022 стане для Скорпіона роком любові. І це не тільки про кохання до чоловіка або жінки, а й любові, вирощеної всередині. Попрацюйте над власними почуттями, щоб краще розуміти оточуючих. Відкиньте зайву гордовитість, і залишайтеся вірні тим, хто завжди вірний вам. З кінця травня і до середини літа — час інтриг і напруженості. Перейдіть на улюблені хобі та зустрічі з друзями, щоб період пройшов з мінімальними втратами нервових клітин. Зумієте це: отримаєте внутрішню гармонію і силу.

Романи в новому році у Скорпіона будуть, але це більше історії про захоплення і пристрасть, ніж про серйозні відносини. До слова, якщо ви у відносинах, також подбайте про пристрасть і притяжіння між вами. Щоб до кінця року не виявити, що з вами абсолютно незнайома для вас людина.

Гороскоп для Стрільця (22 листопада — 21 грудня)

Стрільців чекає рік романтики: у стосунках ви чи ні, не має значення. Якщо хочете завести блискавичний роман? Вперед! Але якщо у вас приціл на серйозні відносини, не варто очікувати, що черговий і спонтанний залицяльник виявиться ідеальним для сім’ї. І хоч під світ прогинатися не варто, в рік Тигра краще навчитися йти на компроміси, щоб виграти в два рази більше. Однозначні перемоги чекають Стрільця у роботі: не бійтеся масштабів, які на вас чекають! Для цього в новому році отримаєте і впевненість в собі, і довгоочікуваний спокій.

Гороскоп для Козерога (22 грудня — 19 січня)

Задля приземлених Козерогів 2022 рік стане випробуванням. Знак, який любить все тримати під контролем, зіткнеться з тим, що доведеться потерпіти і довіритися господареві року. Спонтанність не характерна для Козерога, але в цьому випадку. Іноді потрібно вчитися відпускати ситуацію і довіряти обставинам. Інакше доведеться вплутатися в боротьбу, яка не принесе результатів, але сили відбере.

У любові чекають розриви відносин, але це більше стосується історій, де й так все йшло до фіналу. Та залишивши все непотрібне в 2021, Козеріг отримає друге дихання і натхнення для своїх цілей.

Гороскоп для Водолія (20 січня — 18 лютого)

Початок року видасться інтенсивним в робочому плані. Не все йтиме гладко, але вже з травня по листопад Водолій зможе розслабитися і отримувати задоволення. А ще — закохуватися. Але це вже ближче до осені. І за умови, що попрацюєте ви старанно. Водяний Тигр однозначно на вашому боці у 2022!

У грошовому питанні рік не буде стабільним, але ті, хто раніше вдало вклав фінанси, отримають хороший результат. І час придивитися до здоров’я: працюючи на максимумі можливостей, намагайтеся грунтовно відпочивати і перемикатися на інші турботи.

Гороскоп для Риб (19 лютого — 20 березня)

Рік змін у багатьох сферах. З січня по квітень і наприкінці року очікують вирішальні місяці. Нова любов, новий будинок, робота або захопливе хобі — віддайтеся змінам сповна. Жінки-Риби мають чудову інтуїцію, і гороскоп на 2022 рік підтвердить, що вона дуже знадобиться в багатьох ситуаціях. Адже іноді логіка тільки заважає почути себе. Головне — не діяти спонтанно і мати хороших партнерів в будь-якій сфері життя.

Пам’ятайте! Будь-який гороскоп — лише прогноз. І це прекрасно, як у випадку з погодою: її не зміниш, але завжди можна вдягнутися тепліше або перечекати негоду в затишному місці.